Лицити ліцензії на ведення фінансових послуг

1/5
YURII2021-04-19 22:23:27
Ніколи люди не беріть у цих шахраїв гроші.
Порушують закони УКРАЇНИ
Телефонують до 50 разів на день і плювати вони хотіли на новий закон 4241
СИСТЕМАТИЧНО ПОГРОЖУЮТЬ І ШАНТАЖУЮТЬ!
Пересадити всіх їхі в першу чергу власників.
У людей немає нічого святого!
Телефонують родичам, знайомим і навіть незнайомим людям!
Іщо саме головне що Національний Банк і національна поліція має тисячі скарг на цю шарашкину кантору і нічого не роблять…
20 апреля 2021, 13:56
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 20.04.2021).

Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
CreditKasa
20 апреля 2021, 9:37
Доброго дня. наша компанія працює згідно з законом України. наші оператори завжди ввічливі та тактовні. За цим слідкує служба контролю якості.

Будь ласка, повідомте нам (у приватні повідомлення) номер вашого мобільного телефону і ми перевіримо ситуацію більш детально.

Комментарии к отзыву - 3

YURIIYURII2021-04-20 14:04:37
Телефонні дзвінки і погрози продовжуються і сьогодні. Кредит Касса надайте всі докази по боргу, подавайте в суд, накладайте нотаріальний надпис на рахунки. Ви порушуєте не тільки як мінімум 4 закони України, а й також Конституцію України. Брехуни безсовісні.
YURIIYURII2021-04-20 14:22:00
Оце друзі Тероризм в чистому вигляді, ніяких документів не надають взагалі, в суд не подають, бо якщо по закону прав споживачів вони не мають права нараховувати такі проценти. Аваков, Пане Президенте агов!!! Готовий брати участь у всіх процедурах які необхідні, щоб ця структура закрилася навічно. Це капець. Вибачте накипіло.
YURIIYURII2021-04-27 01:09:26
Цивільний кодекс України
Стаття 1055. Форма кредитного договору

1. Кредитний договір укладається у письмовій формі.

2. Кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним.

Можу ще написати пару статей з різних законів України, в т.ч. і про електронну комерцію.
Все.

Дякую Кредит Кассі за безкоштовну юридичну освіту.

Питання до адміністрації сайту, з яких пір ТОВ (Мікро-фінансова організація) стала Банком? Це окрема категорія. Хоча мабуть так банк, ведуть вони себе однаково, і в першу чергу державні типу Привата…
Отзыв успешно отредактирован