Обманщики!!!

1/5
Katrinalow2021-04-15 16:09:51
год назад узнала, что на меня оформлен кредит онлайн, который я реально не брала. где-то достали мои паспорт и код. Даже номер телефона мамы узнали. Почему бы вам не проверять товарищи профессионалы, кто именно получает кредит и на какой счет пришли средства. Кстати, я эти вопросы вам направила заказным письмом. Но ни ответа ни привета.
CreditKasa
16 апреля 2021, 9:53
Доброго дня. Нам дуже шкода, що ви стали жертвою шахраїв. Відмітимо, що наші внутрішні процеси налаштовані так, щоб максимально мінімізувати можливість шахрайських дій.

Підкреслимо, що будь-які рішення щодо можливого шахрайського кредиту ми приймаємо на основі рішення правоохоронних органів. Підкажіть, буль ласка, чи звернулись ви до поліції й чи надіслали нам витяг з ЄРДР?

Зазначимо, що відповіді на листи ми надаємо у рамках закону України.

Комментарии к отзыву - 6

khvorostkhvorost2021-04-26 20:29:11
Денег украли у Кредит-Кассы , вот пусть они и идут в полицию . А на них заявление в НБУ , при надобности можно и в полицию .
KatrinalowKatrinalow2021-05-12 15:35:55
Уже получила ответ НБУ. в котором указана не моя карта
KatrinalowKatrinalow2021-05-12 15:35:15
Уже
KatrinalowKatrinalow2021-05-12 16:01:36
Доброго дня ! Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист персональних даних", згода суб'єкта персональних даних - будь-яке документоване, зокрема письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки. Своєї згоди я не надавала. Згідно Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті п.2.35 Якщо з вини банку кошти зараховані на рахунок неналежного отримувача, то банк зобов'язаний одразу після виявлення своєї помилки перерахувати ці кошти на рахунок отримувача, якому вони призначалися, але внаслідок помилки банку не були зараховані. У разі невиконання банком цієї вимоги отримувач, якому призначалися кошти, має право в порядку, установленому законодавством України, вимагати від банку-порушника сплати пені в розмірі, визначеному законодавством України. Суму цих коштів банк відображає за рахунками дебіторської заборгованості до часу її відшкодування неналежним отримувачем. Одночасно банк, який помилково переказав кошти, зобов'язаний негайно надіслати повідомлення неналежному отримувачу (безпосередньо або через банк, що обслуговує цього отримувача) про здійснення йому помилкового переказу та про потребу повернути зазначену суму протягом трьох робочих днів з дати надходження такого повідомлення. Форма повідомлення про помилковий переказ (далі в цій главі - повідомлення), яке надсилає банк неналежному отримувачу, наведена в додатку 10 до цієї Інструкції. Так, відповідно до відповіді НБУ ваша установа перерахувала на картку (рахунок) Пумб банк. Ця картка мені не належить
KatrinalowKatrinalow2021-05-12 16:03:23
khvorostkhvorost2021-05-30 11:30:37
Рахунки в Україні в національній валюті п.2.35 Якщо з вини банку кошти зараховані на рахунок неналежного отримувача, то банк зобов'язаний одразу після виявлення своєї помилки перерахувати ці кошти на рахунок отрим
Отзыв успешно отредактирован