Жах один! Працівники хами! Не вміють читати!

1/5
marikamb772021-03-15 04:52:20
Тіло кредиту становить 10тис, тепер сума боргу становить 27тис, по закону України загальна сума до повернення не може вдвічі перевищувати тіло кредиту. Цей закон поширюється на споживчий кредит. Ваші співробітники пояснюють що це у вас не є споживчий кредит. Але чого на сайті є Паспорт споживчого кредиту?? Ваші співробітники не знають про нього??
CreditKasa
15 марта 2021, 12:11
Доброго дня. Кінцева сума боргу може становити понад два тіла за певних умов, наприклад у випадку декількох пролонгацій. Скоріш за все, ви мали на увазі обмеження до нарахування штрафів згідно з п. 5 ч. 3 ст. 18 Закону України «Про захист прав споживачів». Підкреслимо, що штрафи за кредитними договорами, станом на теперішній час, компанія Кредит Каса не нараховує відповідно до вимог Закону України № 591-ІХ від 13.05.2020 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Окремо відзначимо, що ви могли отримати у нашій компанії, як короткостроковий, так і споживчий кредит. Щоб ми могли розглянути ваш випадок більше детально, будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення номер вашого мобільного телефону, за яким ви оформлювали кредит.

Комментарии к отзыву - 1

marikamb77marikamb772021-03-15 17:17:40