ШвидкоГроши

Оформление на странице недоступно

Отзыв о ШвидкоГроши

Показать другие кредиты

Вимагають чужу заборгованість! Лякають старшними штрафами!

0/5
Почта2017-08-28 15:12:10
Шановні представники Швидкогроші! Ваші оператори телефонують мені та надсилають смс-повідомлення з приводу чужої заборгованості! А саме працівника, який вже після звільнення взяв у Вас кредит. Мій особистий телефон вкзати вона не могла, оскільки вона його не знала. Чому використовують мої персональні Ваші колеги? Куди звернутись із заявою про те, що ви видалили мій номер із своєї бази даних? За якою електронною чи поштовою адресою? Оскільки ні на мої поштові та на електронні листи так ніхто і не відповів.
В мене є записи розмов представниками банку, є збережені смс-повідомлення, лист від даної компані. Тому якщо найближчим часом не припиняться дзвінки та надходження смс-повідомлень, я звернусь поліції та відділення прокуратури для подачі заяв про те що мені телефонують у будь-який час доби, надсилають смс-повідомлення, погрожують мені, використовують мої персональні дані без моє згоди. я вже зверталась до відділення поліції та прокуратури за косультацією з йього приводу.Моя електронна адреса my.poshta16@gmail.com. Чекаю відповіді.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован