subscriptionnov 29 сентября 2023, 22:32
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Обычно я без скандала из подобного учреждения не ухожу. Я не скандалист, но просто когда вас требуют фотографироваться держа в одной руке полученную карту, а в другой еще документ с номером, как в привате, то начинаешь чувствовать себя как индус, которого в США в Макдональдс нанимают. Я такое наблюдал. При этом еще в баночку пописать просят.
В Прокредите же совсем другой уровень — люди увидели что у меня крайне сжатые сроки и сделали все максимально быстро. И тому причиной очень удачная организация работы с клиентами: В начале вы отправляете заявку на прием со стандартными вопросами и сканами документов типа паспорта. Потом с вами связываются по телефону и вы можете ехать по пробкам и говорить, давать о себе информацию, выбирать пакет услуг. И вот когда вы по пробкам уже добрались, то вам экономят время — все уже готово — осталось только подписать. Со мной общалась Катерина. Она ответила на все мои каверзные вопросы. И вообще сложилась такая дружественная атмосфера. У человека очень хорошая реакция и память. Она не пыталась мне втюхать ненужное как это часто бывает с другими банками. И на что зря тратится время — ибо человек все равно откажется. На западе это вообще беда — пытаются обуть всех клиентов нарочно запутывая дело. А тут все просто и понятно. Как оно и должно быть: все такрифы понятны и т. д. Но главное душевность и профессионализм тех девушек, которые скопом пытались закрыть мою проблему за день — ибо я уезжал из города. Это жесть — я такого еще не видел. Может они так отнеслись внимательно ко мне потому что я был ранее клиентом этого банка, а может это ко всем так… Я потому и обратился в наше нестабильное время в именно этот банк — с ним никогда не было проблем за те 3 года что я пользовался их счетом. И знакомые, знающие конъюнктуру этого рынка указали Прокредит как один из двух вариантов где не страшно сейчас деньги положить. Они реально задержались и я никак не смог их традиционно отблагодарить тортом. Поэтому хоть так — отзыв.
ProCredit 6 октября 2023, 9:39
Вітаємо!

Усій нашій команді було дуже приємно отримати настільки позитивну оцінку своєї роботи. Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.

GT85PO 11 сентября 2023, 11:22
8 лет являюсь клиентом «ПрокредитБанка».Ни разу не было нареканий по поводу работы сотрудников, да и самого банка. Кредитовался 4 раза и все кредиты обслуживал своевременно и стабильно Месяц назад обратился за пятым по счёту кредитом в отделение банка. Спустя две недели после рассмотрения заявки (типа, специалист ушёл в отпуск и через две недели с вами созвонится), я прождал месяц. Через месяц, не дождавшись, сам перезвонил в банк (хотя договаривались, что специалист мне перезвонит, когда выйдет из отпуска). Ледяным тоном мне ответили: извиняйте, но вы не подходите под наши коэффициенты. Обидно, что на это заведение я потратил 8 лет деятельности, зарабатывая приличную кредитную историю. Закрываю в этом банке свои счета, инет — банкинг и больше не хочу даже и близко подходить к Прокредит.
ProCredit 13 сентября 2023, 12:50
Доброго дня!

Перш за все, ми вдячні за Ваш відгук та вибір ПроКредит Банку у якості фінансового партнера.
Нам прикро, що ця ситуація може негативно впливати на подальшу співпрацю з Вами, тому ми готові докласти всі зусилля для її обговорення.
Будемо вдячні, якщо Ви зателефонуєте до нашого контакт-центру та залишите Ваші контактні дані або назву/код компанії. Ми зв`яжемось з Вами для отримання більш детальної інформації з приводу ситуації, що склалась, та разом знайдемо рішення.

З повагою,
ПроКредит Банк
natashaGra 8 сентября 2023, 16:45
Связь в мессенджере очень плохая, но даже если вы позвоните на горячую линию банка — вы наткнетесь там же на того же оператора, что и в мессенджере. Т. е. если предположить, что вдруг надо оставить жалобу на оператора в телеграмме или Вайбере, вы этого с большой вероятностью сделать не сможете. Нигде не указано, что подписанные в дії документы банка вам придут на почту или в кабинет. Иногда звонят работники банка, которые вообще не знают, кто за что в банке отвечает. Ответ такого работника вообще добил — приезжайте в Днепр, оформлять документы. А зачем тогда в дії документы просили??? Ссылки в приложении на документы — по факту только одна ссылка на документ с подписью и печатью, остальное — лист с перечислением и ссылка на сайт. Странно, что в банке до сих пор не наведен порядок с регламентами открытия счета и соответственно сроками их открытия. Многие банки, которые считала отсталыми при такой картине выглядят очень ничего. Очень мало плюсов при общем плохом впечатлении и слабой службе поддержки
ProCredit 15 сентября 2023, 11:28
Добрий день.
Нам прикро, що Ви натрапили на труднощі, відкриваючи рахунок. Дякуємо, що зазначили слабкі сторони процесу — ми допрацьовуватимемо всі недоліки, щоб досвід наших клієнтів від користування застосунком був максимально комфортним. Ми раді, що нам вдалося звʼязатися з Вами для розвʼязання питання.
natashaGra 7 сентября 2023, 18:50
Заполнила заявку на сайте, потом перезвонил менеджер с кучей таких же вопросов как в заявке. Потом тот же менеджер стал просить скрины из приложения дія. При наличии приложения, в котором есть кнопка стать клиентом — стать клиентом очень проблематично. На гуглплей банк о своем приложении не считает нужным отвечать. В результате непонятно — открыт счёт или нет. И если откроют то когда? Как-то тут представитель ответил что открыть счёт в банке легко — очередная реклама. Связь в популярных мессенджерах банк тоже не очень ведёт. Надо звонить. Звонить бывает очень неудобно. Не рекомендую связываться
ProCredit 15 сентября 2023, 11:29
Добрий день.
MashaEk89 13 августа 2023, 14:02
Я звернула увагу при виборі даного банку на максимальний рейтинг від міжнародного компанії Fitch Ratings також що від не належить ніякий політичній групі. Для мене це надійний прозорий банк, який дає гарантію повернення коштів. Цей банк підійде людям, які вміють користуватися мобільними застосунками та які готові платити щомісячну комісію.
14 августа 2023, 17:22
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку наших цінностей!

Хочемо звернути Вашу увагу, що відтепер у Вас є можливість безкоштовного обслуговування та вибір картки, яка максимально відповідає Вашим потребам: Classic, Platinum, Infinite

З найкращими побажаннями, Ваш німецький банк
Lion74pp 13 июля 2023, 9:15
Вчасно видали депозит.
13 июля 2023, 16:48
Дякуємо, що обрали ПроКредит Банк для власних заощаджень.
Залишайтесь з нами та рекомендуйте наші послуги друзям, а ми подбаємо Ваші заощадження.

З турботою про Вас, Ваш німецький банк
Tilkibiznes 8 июня 2023, 16:20
Найкращий банк для депо вкладу. Все влаштовує. Сума вкладу 50 000 грн
22 июня 2023, 16:22
Шановний клієнте, дякуємо, що обрали ПроКредит Банк для власних заощаджень. Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет. Залишайтесь з нами та рекомендуйте наші послуги друзям та знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти залишались задоволені.

З турботою про Вас, Ваш німецький банк
Loveliubov 1 июня 2023, 12:45
Дякую за якісне обслуговування, приємне спілкування і швидке вирішення питань.
Приємно усвідомлювати, що навіть якщо ти фіз.особа, люди зацікавлені тобі допомогти!
7 июня 2023, 17:25
Вітаємо, дякуємо за Ваш відгук. Були раді допомогти у вирішенні Ваших питань. Будемо вдячні за рекомендації ПроКредит Банку друзям та знайомим.

stalin1990 26 мая 2023, 12:34
Дякую велике співробітникам банку, гарне обслуговування мого рахунку! Швидко, якісно та на найвищому рівні! Оформляю «„Овердрафт“» втретє і весь час дивуюся, наскільки все додумано до дрібниць. Є все-таки банки, з якими можна працювати.
Всім рекомендую, дуже хороші умови та приємні співробітники
7 июня 2023, 17:28
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації! З турботою про наших клієнтів ми розробили нові тарифні пакети для фізичних осіб. Тепер у Вас є можливістю безкоштовного обслуговування та обирати картку, яка максимально відповідає Вашим потребам: Classic, Platinum, Infinite

З найкращими побажаннями, Ваш німецький банк
helena1978 25 мая 2023, 14:33
навiть пiд час вiйни вирiшували всi мoi спiрнi питання по транзакцiям за кордоном! всi моi проблеми по користуванню мобiльного додатку та багато iншого!!! Постiйно на звя«зку оператори банку! Також я отримала картки за поштою за кордон без проблем ДЯКУЮ ВАМ!
7 июня 2023, 17:24
Олено, дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи нашої команди. Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет. Будемо вдячні за рекомендацію нашого Банку друзям та знайомим.

stas1976 22 мая 2023, 19:05
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Жодної операції по рахунку але 250 гривень що місяця, і рахунок Вам не закриють поки не мине термін Вашого ж депозиту. Відкрите заволодіння чужим майном (грабіж). Та ще й отримують з цього задоволення!
Оминайте цей банк десяток дорогою!!!
26 мая 2023, 14:30

Ви обслуговуєтеся в рамках старого тарифу, де щомісячна комісія складає 250 грн. за рахунки у двох валютах.

Ви можете перейти на один з нових тарифів, де можна обслуговуватися БЕЗ щомісячної комісії.
Нові тарифи — за посиланням www.procreditbank.com.ua/direct-banking.

Для переходу на новий тариф або отримання консультації — зателефонуйте до нас за телефоном 0 800 50 09 90.

Ваш німецький банк
Багато років обслуговуюсь у банку, загалом задоволена: персонал — привітний, депозити віддають, мобільний застосунок все робить.
Але якось не вистачало різноманіття послуг та акцій.
І нарешті зявилася можливість вибрати собі преміум картку з купою якихось знижок від Візи та партнерів. Ура Ура! а ще можна Не платити абонплату! Короче, молодці
12 мая 2023, 15:37
Вітаємо!

Нашій команді дуже приємно, що Ви так високо оцінили наші зміни.

MaryN1986 12 мая 2023, 14:04
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Банк завжди подобався надійсністю та простотою, але було дорого і тільки картка класік. Нарешті Платинум та інфініт з’явилися і комісію можна не платити.
12 мая 2023, 15:45
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук! Сподіваємось, Ви зможете максимально насолодитися новими віп-сервісами.
А ще, нашій команді дуже приємно, коли клієнти оцінюють зміни у сервісі.

ManaRock 6 мая 2023, 14:29
мало того что выкидывает регулярно с приложения, потом возмущается что ввожу неправильный пароль, думал, ладно может и правда забыл, захожу забыл пароль, ввожу все нужные данные включая номер паспорта, телефона, и все нужные данные. на что мне заявляют что мол восстановление пароля онлайн невозможно. свяжитесь с менеджером банка. Звоню в банк, банк меня смело посылает на все 4 стороны, мол если вы не знаете секретное слово которое не где не фиксируется и нет встречного вопроса, то идите лесом, мы вам ничем не поможем. записывайтесь на прием в банк, и там вам всё подскажут. и ЭТО С УЧЕТОМ ТОГО ЧТО ВОПРОС БЫЛ ОЧЕНЬ СРОЧНЫЙ. Так как с карты просто начали сниматься деньги в воздух. До недавнего случая был вполне доволен банком, но это уже совсем край наглости. И ладно если бы были включены какие то услуги. Но нет, просто приходят смс о списании денег. Короче приложение отвратительно, сервис банка еще хуже. обходите стороной мой вам совет.
9 мая 2023, 12:12
Доброго дня.

Нам прикро, що Вам не вдалося вирішити питання під час звернення до контакт-центру і довелося залишати негативний відгук.

Ми дійсно дбаємо про надання якісного сервісу, але завжди пам'ятаємо про безпеку даних своїх Клієнтів.

Раді, що нам вдалося зв'язатися з Вами для вирішення питання.
newobel444 24 апреля 2023, 19:36
Подобається відсутність черг, вічливий та кваліфікований персонал, в цілому надійний банк і мобайл банкінг є, доступ до своїх рахунків 24/7. Для мене більше переваг, але є ж мінус що мало відділень, тому 4
25 апреля 2023, 11:33
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук та сподіваємось на продовження плідної співпраці.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашого мобільного застосунку, щоб у клієнтів максимально знизилась необхідність відвідувати відділення.

vaxofa5814 20 марта 2023, 12:34
Перед войной взял кредит в банке, платил все вовремя, пока не началась война. Началась з апреля просрочки и нечем было платить. Я написал в банк и попросил реструктизацию и банк пошел мне на встречу. В результате я выплатил все деньги до копейки. Спасибо за помощь!
23 марта 2023, 17:45
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук, ми постійно працюємо над встановленням взаємовигідних  партнерських відносин з нашими клієнтами.
Сподіваємось на продовження плідної співпраці.
tyrk0thebest 24 февраля 2023, 20:14
Те, що в інших банках займало дні, тут вирішується оперативно протягом кількох годин або за один дзвінок. Задоволений співпрацею.
27 февраля 2023, 16:18
Gutan Tag!

Наша команда постійно працює над вдосконаленням сервісу, тому нам особливо приємно, коли це помічають клієнти.
Рекомендуйте нас друзям — отримуйте 3 міс безкоштовного обслуговування. Деталі за номером 0 800 50 09 90.

xwropadee23 27 января 2023, 21:34
Не можу зрозуміти як оплачувати необхідні послуги, не виходячи з дому. можна якось це зробити через інтернет-банк, щоб не було потреби стояти в черзі у банку?..
30 января 2023, 14:08
Guten Tag!

Так, звичайно, якщо Ви є нашим клієнтом, всі оплати можна робити за допомогою інтернет-банкінгу або мобільного застосунку, які можна завантажити в Google Play Market або App Store. Якщо Ви ще не наш клієнт – пропонуємо ним стати :) Відкриття рахунку – онлайн https://www.procreditbank.com.ua/order-online.
Andrii Kryvokorytov 22 декабря 2022, 17:42
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Мабуть єдиний банк в Україні, хто погодився на кредитування фізичної особи для купівлі нерухомості закордоном.
Як клієнт — фізична особа, та як клієнт юридична особа мы задоволені якістю послуг Прокредітбанку та роботою її менеджера Али Очиченко.
30 декабря 2022, 10:24
Guten Tag!

Ми раді, що змогли допомогти Вам у досягненні поставленої мети та дякуємо за високу оцінку нашого сервісу. Аллі передамо подяку за її професійну роботу.
yinefaw306 21 декабря 2022, 14:24
Отримую зарплатню на картку прокредит, але інтернет-банкінг наче залишився у 2017 році. Щоб виконати якісь базові речі, треба шукати інформацію на сайті або взагалі телефонувати у службу підтримки.
30 декабря 2022, 10:22
Guten Tag!

Ми постійно працюємо над нашим мобільним застосунком, щоб він був максимально функціональним і водночас простим у користуванні. Наразі в ньому ви можете робити перекази 24/7 між своїми рахунками, по Україні, за номером телефону, з картки на картку; можете змінити ліміти, ПІН код або заблокувати картку, відкрити депозит, продати валюту. В Інтернет банкінгу Ви додатково можете придбати валюту, відкрити чи закрити рахунки, надати нам будь-які документи.

Якщо у Вас є запитання щодо роботи з нами або інші коментарі щодо покращення наших сервісів – залиште, будь ласка, Ваші контакти, радо з Вами поспілкуємося.

Курс валют в Прокредит Банке

Курс валют в Прокредит Банке