Шахрайство в банке!Безразличие к проблемам клиентов!

Fisak 10 февраля 2015, 19:41
Я Фисак Віктор Миколайович о 19.38 годині 9.02.2015 отримав дзвінок з телефону +380948853297 від начебто покупця товару з системи OLX, який хотів придбати товар й перерахувати на карту Приват Банку. Реквізити ми йому повідомили: карту для виплат та на кого відправляти. Згодом о 20.07 ми отримали дзвінок від номера +380567673294, який представився працівником Приват Банку й повідомив нас про те, що на нашу картку йде переказ коштів й для того, щоб їх перерахували ми йому повинні вказати данні(Як? Я міг знати, що той чоловік не є представником банку, коли він телефонував з номеру, код якого 056, а це Дніпропетрівськ і співробітники банку телефонують з номерів з таким же кодом). Почав розпитувати всю конфіденційну інформацію таку як: номера карток остані 8 чисел,ініціали, залишки на рахунках та підтвердження смс коду. Згодом мені сказали що моя кредитна карточка не активована і попросили другу кредитку Приват Банку, нащо я йому відмовив. Після того як я зайшов в систему Приват24 в мене було знято 5560.00 грн й на залишку 217.60 грн. На ранок наступного дня 10.02.2015 я зайшов в один з відділів Приват Банку, яке знаходилося ну вулиці Щербакова 63, де звернувся до завідуючої відділом, й повідомив що на мене заочно оформили кредит та розповів про те, що було. Скаргу про шахрайство не зареєстрували й в базу не занесли, сказавши що мені нічого не допоможе й це не перший випадок в цій сфері. Після того як я розповів, що я напишу заяву в правоохоронні органи, вона відповіла, що немає сенсу, так як телефонні номера заблоковані та складно це довести.
В четвер піду писати заяву до міліції.

Як можно так ставитись до клієнтів банку?
Як можно казати, Вам нічого і ніхто не поможе?
Як банк не може допомогти, якщо він бачить і має інформацію куди і на кого переводили ці кошти?!!!
Полезный комментарий
sergunya73 11 февраля 2015, 1:26
Ничего нового. OLX, звонок от «банка», сообщил данные, остался в… И опять крайний — банк.
Ох уж эти ушлые сотрудники… Даже не сообщили куда ушли ваши денежки. Они, в отличие от вас, не разглашают данные направо и налево. И если номер начинается на «056», то находиться он может в любом уголке Днепропетровской области. Это так, на будущее. И удачной торговли на OLX :-)

10 февраля 2015, 20:15
Проверил номер +380948853297 который мне звонил как бы с OLX… вот ссылка что нашел ua-flat.com/aid/191127

какой-то Аслан с 28.01.2015 в святошинском районе сдает квартиру… Если есть свежая информация… то почему еще никто не нашел этих мошенников!!!

Может их и не хотят искать? Может там замешаны реальные сотрудники банка?
10 февраля 2015, 20:32

Как эти номера отключены, если с 20.03.2013 они постоянно встречаются в интернете по сей день.Значит они еще работает и дальше разводят людей на деньги и никто их не ищет!!!
eva75
eva75
10 февраля 2015, 21:29
Обращайтесь в милицию, в прокуратуру, пишите заявления. Пусть правоохранительные органы работают, может и найдут этих мошенников. Досадно за вас, что не смогли вовремя сориентироваться и сообщили конфиденциальную информацию. Этого делать нельзя! Теперь вам расхлёбывать :(
sergunya73
sergunya73
11 февраля 2015, 1:26
Полезный комментарий
PrivatBankQM
PrivatBankQM
11 февраля 2015, 10:47
Віктор Миколайович, добрий день!

Вказаний у вашому відгуку номер телефону не належить ПриватБанку. Хочемо Вам нагадати, що банк не робить дзвінки і не відправляє повідомлення, в яких просить Клієнтів вказати номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код Вашої картки, пароль в Приват24, а також паролі, що приходять по SMS. Детальніше з правилами безпеки можна ознайомитися на сторінці нашого сайту https://privatbank.ua/ua/safeness/.

З повагою, ПриватБанк!
z777z
z777z
11 февраля 2015, 10:57
А при чем здесь банк?! Это сугубо Ваша вина!
merrypuppy
merrypuppy
12 февраля 2015, 18:00
Здравствуйте, сегодня попалась на эту удочку, только украли с карты 1015 гривен, и оставили 270 с чем, звонили с тех же номеров, что и у Вас! Написала заявление в правоохранительные органы, чего и Вам советую! Деньги конечно уже НИКТО не вернет, но нужно обезопасить других людей!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шахрайство в банке!Безразличие к проблемам клиентов!