Розірвання депозиту

светлана ильчук светлана ильчук
5 марта 2014, 12:51
без оценки
В мене у вашому банку є депозит я хочу його достроково розірвати чи може моя мама зробити це без мене якщо я дам Їй довіреність?
Ответ банка
ПриватБанк
5 марта 2014, 14:49
Світлана, доброго дня!

Якщо довіреність оформлена в ПриватБанку або у нотаріуса, то Ваша родичка може закрити депозит замість Вас. Ваша турбота про свої гроші цілком природна. Зараз Ваші заощадження знаходяться в самому надійному і стабільному банку України. На сьогоднішній день фінансовий стан ПриватБанку дозволяє зберегти стабільність в умовах будь-якої кризи. ПриватБанк працює на фінансових ринках 12 -ти країн. Ми успішно пройшли нестандартні ситуації 1998, 2004 і 2008 років, зберегли існуючих клієнтів і залучили нових. Ви можете бути абсолютно впевнені, що ваші кошти в повній безпеці. Нагадуємо також, що ПриватБанк є найбільш стабільним Банком України, це підтверджують міжнародні рейтингові агентства, що дають оцінку ПриватБанку вище, ніж Україні в цілому, і іншим банкам країни зокрема.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.

Комментарии (2)

+
0
светлана ильчук
светлана ильчук
6 марта 2014, 9:23
пгт Черновцы
#
Тоді чому у банку сказали що по довірености не можна потрібно тільки щоб це зробила та людина яка відкривала депозит що Їм потрібно мене фотографувати.
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
6 марта 2014, 11:44
ПриватБанк
#
Світлана, доброго дня! На жаль, за вказаними даними не маємо можливості прокоментувати ситуацію.
Дозвольте нам детальніше розглянути Ваш випадок і допомогти.
Уточніть, будь ласка, адресу відділення, в яке ви зверталися, дату звернення, ПІБ співробітника та контактний номер телефону для зворотного зв'язку, відправивши лист на адресу електронної пошти help@pb.ua, посилаючись на це повідомлення.
Дякуємо заздалегiть!
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться