Приватбанк-всі до суду

Valdemar1987 Valdemar1987
23 февраля 2014, 10:44
без оценки
Шановні громадяни, не бійтесь відстоювати свої права ера «безпредела» банди януковича закінчилась. Не чекайте дива, приватбанк вже 100раз підтвердив свій статус самого шахрайського банку України і лише наші активні дії зможуть це припинити. Ось інструкція що робити коли банда не віддає депозит ibud.ua/ua/novost/chto-delat-esli-bank-ne-otdaet-depozit-poshagovaya-instruktsiya-6604
Обов*язково потрібно максимально поширювати інформацію в соціальних мережах, форумах, писати скарги в НБУ і на телебачення 1+1, ТВІ,5 і так далі. Також потрібно писати скарги в правозахисні організації і народним депутатам, головне не бути пасивним і не боятись захищати свої права.
Ответ банка
ПриватБанк
23 февраля 2014, 12:42
Володимир, добрий день!

Події в країні не впливають на роботу відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку, їх поповнення готівкою, інкасація проходять в штатному режимі. У наслідок короткочасного збою і збільшення навантаження на системи Банку могли виникати труднощі в роботі банкоматів і терміналів ПриватБанку, тому просимо Вас не турбуватися. Вся необхідна для вирішення цієї проблеми інформація вже передана відповідальним фахівцям. Ми ще раз приносимо свої вибачення і дякуємо Вам за розуміння.

Якщо Клієнт бажає отримати депозит, банк щиро жалкує, але видає за першою вимогою. Просьбане піддаватися паніці, і не переводити рахунки, так як в даний час, на жаль, збільшилася кількість заворушень у країні.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.

Комментарии (2)

+
0
FishkaIrishka
FishkaIrishka
23 февраля 2014, 21:18
Иришка, Запорожье
#
Нужно вовремя платить по кредитам и выполнять кредитные обязательства и не придется обращаться на телевиденье! И нужно помнить. что есть не только права, А И ОБЯЗАННОСТИ КЛИЕНТА!
ПРИВАТБАНК ЛУЧШИЙ и №1 в УКРАИНЕ!
+
+1
Valdemar1987
Valdemar1987
24 февраля 2014, 10:52
Valdemar
#
Напевно тобі не тільки халву і морозиву дають за заказні відгуки а ще й чупа-чупс =)

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться