Обман Приватбанку

abc123 8 февраля 2014, 14:11
ОБМАН ПРИВАТбанку
Увага! Приватбанк свідомо обманює своїх клієнтів щодо свіфт переказів.
Мені необхідно було отримати платіж з-за кордону і в банку мені порадили свіфт переказ. Попередили, що знімають всього 0.5% і дали кольорові гарні буклети з привабливими гаслами, де маленькими буквочками написаний тариф за такий зручний миттєвий переказ – 12 долларів + 3, 6, 9 і т.д. із збільшенням суми переказу.
Свіфт-переказ, як запевнили працівники приватбанку, має відбуватися через американський банк-посередник. На запитання, скільки відсотків він знімає за свої послуги, працівники банку розводять ручками: «Не знаємо». Дуже професійна відповідь.
Що ж, я вирішила втратити до 15 долларів, щоб хоч переконатися, що це працює. І от що виявилося. Послала я реквізити в Америку і вони довго дивувалися з такого величезного тарифу. Вирішили спробувати зі 100 долларами. І от що виявилося

Справа в тому, що
1.Приватбанк прикривається американським банком JP Morgan, тому що реквізити цього банку, надані мені у приватбанку, НЕ розпізнаються системою американських банків. Отже, цей банк не в курсі, що він – посередник. Значить ВСІ відсотки бере собі Приват-банк. Тобто, це не 0.5%, а майже 50%.
2. 100 долларовий переказ коштує 45 долларів, а не 15, як мене запевняли. На жаль скріншот не докладається тут.
Навіщо ця брехня? Якщо Ви вже дерете такі відсотки і платню, то для чого прикриватися чужими закордонними банками? Жоден банк в світі не бере таких відсотків за перекази.
18 февраля 2014, 9:52
Шановний Клієнт, добрий ранок!

Бажалося б звернути Вашу увагу, що комісія з відправника стягується відповідно до тарифів банку відправника. При отриманні SWIFT- переказу в ПриватБанку на карту для виплат стягується комісія 0,5 %.
Ми б бажали розглянути Ваше питання більш докладно і проконсультувати Вас по сумі переказу і розшифрувати комісію (яка комісія відправника, одержувача, а також Банку кореспонденту ), для цього уточніть, будь ласка, Ваш номер телефону, дані по платежу, посилання на це повідомлення, написавши на нашу електронну адресу: help@pb.ua.

Бажалося б також звернути Вашу увагу, що JP Morgan Chase Bank один з великих банків USA і зарекомендував себе як стабільний банк. ПриватБанк співпрацює з JP Morgan Chase Bank досить тривалий час і у нас ніколи не виникало труднощів при співпраці.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.