Про наболіле

qrushanskiy71 8 февраля 2014, 9:50
Я є користувачем послуг Привата з 2002року.1)З свого досвіду скажу, що мав необережність вимушено скористуватись лише один раз Кредитною карткою і почалось: погасив кредитку вчасно до 25-го, але це я так собі думав але в терміналі була інфа про борг, СМС-ка приходила і з іншою інфою, в оператор взагалі називала інші цифри і пропонувала кинути більшу цифру ніж потрібно, аби «закрити хвости», тому мені прийшлось кілька разів кидати додаткові кошти, аби закрити цю епопею… З тих пір ніяких кредиток, але мені постійно звонять і пропонують… як правило це буває в вихідні… посилаються на те, що я сам замовив кредмтку в Приват24-хоч я цього не робив… ніяк не можу відбитись від їх пропозицій. 2)Купити $ в Приваті це є постійною проблемою-тільки під заказ обмежені сумми… за 2 місяці 2014р.мені вдалося купити не більще 4тис. і як результат сьогодні я попав з гривнею тисяч на 20 Таке враження, що банк знав що має бути, але нічого дивного я теж прогнозував обвал гривні, а купати $ в р/центрі більше ніде.
10 февраля 2014, 21:54
qrushanskiy71, добрий вечір!

Хотілося б звернути Вашу увагу, що багато наших Клієнтів роками користуються картою " Універсальна " і не сплачують відсотки. Для цього в ПриватБанку є пільговий період по карті. Більш докладно Ви маєте можливість ознайомитися за посиланням privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna/.
Дізнатися про задолжености по карті дуже легко! Це можна зробити в Приват24, ​​банкоматі, терміналі самообслуговування, по телефону 3700, в службі чат онлайн.

Події в країні не впливають на роботу відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку. Ситуація може бути пов'язана із збільшенням потреби в готівковій валюті у вашому місті, тому просимо Вас не турбуватися. Нагадаю також, що зняти гроші без комісій, крім тих, що передбачені самою картою, Ви можете в банкоматі будь-якого українського банку.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.

skoroleva01
skoroleva01
8 февраля 2014, 21:54
Насчет пользования Кредиткой штрафы просто так не начисляют. Я думаю вы обманете форум, но не того кто с этим каждый день сталкивается. Насчет валюты к счастью с другими банками мы не враги а конкуренты и знаем как обстоят дела с валютообменом. А когда в день как минимум 5 хотят купить сейчас и много, плюс выдать средства опять с тех же вкладов, выплатить по переводам. Если так все плохо в Приват купите в другом банке