Мошенник 5168 7551 0064 7797 Двигун Николай Николаевич

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
Vladimir4455 13 января 2021, 23:50
Оформил заказ на сайте nexen.com.ua Указали перевести деньги на карту 5168 7551 0064 7797 Двигун Николай Николаевич. Перевёл дениги в размере 8600 грн за товар. Вторые сутки мне не отвечают и поставили в блок мой телефонный номер! Прошу помочь разобраться с моей ситуацией. Как они вообще могут принимать на карту деньги за товар? Я глупый сразу и не понял. А сейчас уже поздно. Я понимаю что не один стал жертвой этих самозванцев
Приватбанк
14 января 2021, 11:45
Добрий день!
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо Вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.

14 января 2021, 0:29
Пишите заявление в полицию. У банка стандартный, но правильный ответ:
«Добрий день!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідуваннь за випадками шахрайства є обов’язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.»
14 января 2021, 9:41
Спасибо Toxa David, :). Но дай же банку ответить, люди за это деньги получают.
14 января 2021, 12:49
Ну вот вам банк и ответил: Ответ банка 14 января 2021, 11:45 :-)
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
14 января 2021, 17:00
У меня другой вопрос: «Как они, вообще, могут переводить деньги за товар на карту неизвестному человеку, не имея товара на руках?» Жуть какая!
15 января 2021, 9:55
:) я так товар часто покупаю через пром. юа и бигль.
Другое дело, что сам сайт подозрительный

Курс валют в Приватбанке на сегодня

EUR 33.800 34.400
RUB 0.3700 0.4000
Все курсы банка
Реклама
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Мошенник 5168 7551 0064 7797 Двигун Николай Николаевич