обманув на 450 грн, для деяких людей це пів місяця пахати

ludvig14 8 января 2014, 13:31
мене цей банк уже в третє обманув. цього разу на 455 грн, ось докази. була поповнена кредитка на 500 грн. зверніть увагу на різницю. мої 450 грн. і досі за 2місяці не надійшли. тому більше з цим банком я уже не хочу мати ніяких справ

06.11.13
19:36 Снятие наличных в банкомате: AT ZHITNIY BAZAR, 1, ZHITOMIR — 50.00 ГРН — 55.00 ГРН — 2 999.90 ГРН

03.11.13
15:20 Пополнение наличными в терминале самообслуживания: Житомир, пл.Житний рынок, 1, Отделение банка 500.00 ГРН 500.00 ГРН — 2 889.90 ГРН

01.11.13
17:21 Снятие наличных в банкомате: CENTR AVTOVOKZAL, KYIV — 50.00 ГРН — 55.00 ГРН — 2 944.90 ГРН
8 января 2014, 15:02
ludvig14, доброго дня!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з подібними труднощами.

Щоб перевірити інформацію та надати консультацію саме по Вашій карті, необхідна перевірка персональних даних. Для отримання детальної консультації з карт- рахунку, Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії 3700, Чат — онлайн з сайту privatbank.ua або відправити нам лист на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення, вказавши контактний номер телефону і зручний час для зворотного зв'язку. Інформація обов'язково буде перевірена після чого ми зможемо надати розгорнуту відповідь.

Спасибі за відгук!
З повагою, Ірина.
ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / обманув на 450 грн, для деяких людей це пів місяця пахати