служба підтримки банку

marshal 22 декабря 2013, 13:20
Один із старих клієнтів Привату дуже хвалив банк. Попри масу негативних відгуків я вирішив все ж повірити другові і відкрити картки в банку (оскільки знаю, що позитивних відгуків майже ніхто не писатиме, хіба на замовлення, а негативу в кожному банку вистачає — і про це пишуть майже всі).
Проте, я мав декілька питань, на які мій колега не зміг відповісти.
я ті питання задав в онлайн-чаті на сайті банку. Проте, людина, які зі мною спілкувалась не змогла відповісти на ЖОДНЕ питання… окрім питання про оплату комунальних послуг в Приват24, відповідь, яка відбила будь-яке бажання продовжувати спілкуватись із банком.
Питання звучало приблизно так:
— чи можна через Приват24 оплачувати комунальні послуги. Зокрема, особливо цікавить можливість оплачувати електроенергію в Львівобленерго. Чи можу в Приват24 я побачити заборгованість і її оплатити.
відповідь:
— це вам слід виясняти в Львівобленерго.

Чи буде бажання в когось обслуговуватись в банку, який сам не знає, які послуги він надає, і які комісії за це він бере?.. В даний момент працюю з п'ятьма банками, і такого жодного разу не зустрічав.
22 декабря 2013, 21:04
Шановний клієнт!
Дякуємо за запитання! Сплатити за послуги «Львівобленерго» Ви можете за допомогою Приват24. Поточна зоборгованість надходить (та відображаеться у Приват24) до банку із комунального підприємства. Розмір коміссії може складати від 0 до 1 грн за платіж в залежності від договору із підприємством.
Для перевірки діалогу із співробітником чату напишіть, будь ласка, нам на пошту web-hotmail@privatbank.ua номер діалогу, або контактні дані та дату звернення. Ми перевіримо інформацію та обов`язково використаємо ії для покращеня нашого сервісу у майбутньому.
З повагою, Дмитро.
ПриватБанк.

KOM413328
KOM413328
22 декабря 2013, 20:18
У меня тоже есть друзья-хвалильщики этого банка, по уши в его кредитах и пенях, и всеровно его выхваляют.Зомбируют их там что ли? Слышал-есть такая болезнь-полная зависимость от кредитов-ЛЮДИ БЕРЕГИТЕСЬ-не стоит новый телефон, телевизор, ноутбук таких проблем.С нашим корумпированным государством, банковской и правохранительной системой пользоваться кредитами -НЕЛЬЗЯ…