ВКЛАДНИКАМ ТА КРЕДИТОРАМ

varlo varlo
18 июля 2016, 17:45
ВКЛАДНИКАМ ТА КРЕДИТОРАМ

18 Липня 2016
ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА КРЕДИТОРИ!

Для прискорення обробки звернень щодо отримання Довідки про стан рахунків фізичних осіб (поточні, депозитні, карткові, кредитні, тощо) додатково впроваджена можливість надання запиту в електронній формі, шляхом відправлення Заяви встановленої форми на електронну адресу банку: info_ZV@mbank.kiev.ua

Відповідь буде надана як особисто на руки у Центрі обслуговування клієнтів за адресою: м. Київ, вул. Артема, буд. 53, так і засобами поштового зв’язку (за вибором клієнта).

Довідкова інформація за номерами:

044-594-98-25 – контактний центр ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».
www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/vkladnikam-ta-kreditoram.htm

wilziwoo
wilziwoo
18 июля 2016, 17:54
НА этот адрес только заявление, без документов(сканы)?
irwing
irwing
18 июля 2016, 20:30
Я їздив в Київ....23 червня піднявся ліфтом на 11 поверх ТРЦ Гулівер де написав заяву на ім'я тоді ще Уповноважену особу Фонду на здійснення ліквідації ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» Ірклієнко Ю.П. заяву на отримання відповіді про стан рахунків.Оригінали вони забрали вернули копію зі штампом...І шо і що я отримав БЕСПРЄДЕЛ
ostrost
ostrost
18 июля 2016, 21:06
Потрібно отримувати виписку по рахункам а не якусь міфічну довідку…
Alkon
Alkon
18 июля 2016, 22:19
Эл адрес будет работать (письма будут обрабатываться) ориентировочном с конца этой недели, так говорят на ГЛ и на Артема
Tashuta
Tashuta
21 июля 2016, 12:43
Шляхом відправлення Заяви встановленої форми на електронну адресу банку: info_ZV@mbank.kiev.ua
Ну и где взять этот установленный образец?
Малун Малун
Малун Малун
21 июля 2016, 13:53
Где найти заяву установленной формы?