Онлайн-сервіс...

Pecherskii 9 декабря 2020, 15:13
… ніякий
Гаряча лінія пропонує інфу по картках та інтернет-банкінгу для юросіб.
Таким чином довідатись про стан моїх грошей, що знаходились на завершеному депозітному рахунку не маю змоги. Інтернет-банкінг показує тільки карткові рахунки, на яких мої гроші відсутні.
Телефони відділення вже не дійсні.
Як тільки закінчеться пандемія відразу заберу гроші з цього недолугого банку.
Полезный комментарий
MTB БАНК 18 декабря 2020, 16:24
Доброго дня. Дякуємо, що користуєтеся послугами нашого Банку. Про  стан  Вашого  депозитного  рахунку  можливо  дізнатись  звернувшись до відділення  Банку  особисто  або  за  номером  телефону відділення. Телефони на сайті Банку дійсні.
Також  повідомляємо, що  найближчим  часом   для  зручності  Клієнтів  МТБ БАНК  оновить  мобільний  додаток,  в  якому  Клієнту  буде  доступна  інформація  щодо стану  всіх  власних  рахунків  та  руху  за  ними. Якщо у вас залишилися питання, зверніться до фахівця за електронною поштою (vsubbota@mtb.ua) та вкажіть свої контактні дані – ми зв’яжемося з вами.

18 декабря 2020, 16:24
Полезный комментарий
Pecherskii
Pecherskii
22 марта 2021, 19:56
Насправді не так, — обидва опубліковані на сайті телефони не обслуговуються.
спробуйте — пересвідчитесь
15 апреля 2021, 9:41
Шановний клієнт. Ми ще раз перевірили справність телефонів відділень в м. Києві. Телефони: (044) 521 03−73 за адресою м. Київ, вул. Є.Коновальця 15, корп 1А, та (044) 521 03−59; (044) 521 03−79 за адресою м. Київ, проспект Перемоги 25а є дійсними. Телефон контантактного центру: 0−800−500−255.

Курс валют в МТБ Банке

Курс валют в МТБ Банке