Интернет-банкинг МТБ Банк

Анастасія Лєскова 1 декабря 2020, 15:49
Раньше был хороший интернет-банкинг, но руководство решило поменять на другой. Мало того, что установка нового интернет-банкинга занимает время, особенно если работаешь на Mac OS, так теперь надо тратить своё время и восстанавливать все шаблоны, все назначения платежей!!! Вы представляете себе, какую работу надо теперь проделать вашим клиентам? Вы совершенно не цените наше время!
Полезный комментарий
MTB БАНК 18 декабря 2020, 16:42
Шановна Анастасія Лєскова! Оновлення Інтернет-банкінгу обумовлено необхідністю посилення його безпеки, впровадження більш простого і більш зручного інтерфейсу і додаткових послуг. Міграція в нову систему, на жаль, займає час. Але ці труднощі легко переборні на першому етапі. Крім того, Ви можете використовувати свої шаблони, які зберігаються в історії платежів. Але якщо у Вас не має часу налаштовувати Інтернет-банкінг, Ви можете звернутися до найближчого до Вас відділення МТБ БАНКу - ми з радістю Вам допоможемо. Крім того, хочемо повідомити, що найближчим часом з'явиться мобільний додаток, який ще більше спростить роботу наших клієнтів, надавши їм можливість легко використовувати Інтернет-банкінг в будь-якому місці їх перебування. Ми любимо наших клієнтів і піклуємося про їхній комфорт.

MTB БАНК
MTB БАНК