Дополнительная плата

Эрик Хартман 22 февраля 2016, 21:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Десятинная, 4/6
Должен сказать, что я крахобор. И не люблю терять деньги, даже совсем смешные. Есть у меня кредитная карта «Готивка Максимум». Некоторое время я ей не пользовался, и пришлось платить единый налог, сроки подошли, наличных при себе не было, снял 300 грн. И на другой день пополнил кредитку на 300 грн. И обнаружил что комиссия банка за кредит на 1 день в сумме 300 грн. составила 20 грн. А я думал что будет только 26% годовых.

Как бы я понимаю что условия азартной игры могут меняться в процессе самой игры. Тем более что джентльменское соглашение не действует если один контрагент оказался не джентльменом. Это я о себе — крахобором же оказался, о 20 грн. пожалел.

Но как бы не понятно, что есть «дополнительная плата за снятие наличных»? Надо было снять 3 000 грн.? Или 30 000 грн.? Чтобы из расчета 26% годовых набежало те же 20 грн.? Или речь о другом?

Короче крахобор я, не джентльмен. Поэтому таким как я дополнительная плата это еще нормально. Надо строже банку с такими как я. Предлагаю 200 грн. вместо 20 грн.

Или я не прав?
23 февраля 2016, 10:59
Эрик, добрый день! Согласно ДКБО 6.9. В разі, якщо Клієнтом протягом одного банківського дня здійснено операції зняття коштів в банкоматі/касі Банку
та/або оплати товарів та/або послуг в торгівельній мережі за рахунок кредитних коштів, та операції поповнення Клієнтом рахунку, в тому числі в послідовності, що вказана в цьому пункті, в першу чергу по Рахунку відображаються операції з поповнення Рахунку, а в другу чергу, операції зняття коштів в банкоматі/касі Банку та/або оплати товарів та/або послуг в
торгівельній мережі, внаслідок чого видаткові операції за Рахунком, відображаються по Рахунку як здійснені за рахунок власних коштів Клєінта, якщо такі мали місце та підлягають оплаті Клієнтом відповідно до умов договору та Тарифів Банку. Операції зняття коштів в банкоматі/касі Банку та/або оплати товарів та/або послуг в торгівельній мережі за рахунок кредитних коштів та операції поповнення Клієнтом рахунку здійснені в вихідні/святкові дні вважаються здійсненими протягом відповідного банківського дня, що є наступним за вихідними/святковими днями, згідно з вимогами списання/зарахування коштів здійсненими банками учасниками платіжних систем.

В результате того, что Вы сняли денежные средства и пополнили карту в рамках одного банковского дня была списана комиссия за снятие в банкомате собственных средств. П. 8.2. тарифов карты: https://alfabank.ua/upload/Tariffs_CC_Maximum_Gotivka.pdf

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке