Рекет

Галина Скальская 2 ноября 2015, 13:46
Довга історія за чотири роки
Купила машину в кредит (2011р), кредит, банк в якому я його брала продали, без мого відома, альфа банку. Альфа банк нарахував мені більші відсотки. Три місяці зцим розбирались. Відсоткову ставку відновили (але скільки це коштувало мені нервів).
При передачі кредиту Альфа банк відкрив мені рахунок і видав, зовсім мені не потрібну карточку, що лежить в мене не відкрита до сих пір. В травні 2015 року мені видзвонює колекторська компанія про мій борг альфа банку, кредит закритий в 2013 році, застава знята.Виявляється що банк нараховує мені плату за СМС повідомлення по карточці якою я не користувалась. Ні одної СМС від банку я не отримала. Історія закінчилась тим, що мене змусили погасити мій борг за послугу якою я не користувалась і якої мені не надавали.

Не раджу мати якісь відносини з цим банком.
Полезный комментарий
Paradigm 6 ноября 2015, 9:46
Користувались чи ні, а договір підписували. Банк плату за послуги нараховував. Тому все логічно. Щоб не було подібних проблем потрібно завжди закривати рахунки та отримувати довідки з банку.

sanch ☺
sanch ☺
3 ноября 2015, 8:26
Вам выдали справки о закрытии счетов и выполнении всех договорных условий? Если нет, то вполне вероятно, что через некоторое время Вам опять насчитают долги.
Paradigm
Paradigm