pavel3435 26 октября 2015, 10:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Десятинная, 4/6
Що за ситуація? Чому все, що стосується мого питання--все технічний збій??? Чи не забагато збоїв??? Чому мого листа до Голови Правління відмовляються отримувати, хтось не бажає, щоб його було отримано, чи як??? В мене більше запитань, ніж відповідей.Чому я маю терпіти звинувачення кол.організацій, я розумію, що це намагання морально мене примусити сплатити неправомірний борг, мені це неприємно, коли мене називають шахраєм та злочинцем в той час коли саме я намагаюсь розібратись та знайти вихід.Договір №690007374 р\р№26252000006517.Чи особисто записатись до Голови Правління Міхайльо Вікторії Вікторівни? Незозуміло чому таку просту ситуацію не бажає банк вирішити.Розібратись з збоєм-страховим платежем та визнати, що мене було зумисно чи незумисно, а помилково неправдиво проінформовано, перерахувати борг станом на 02.07.2014р, щоб я доплатив недораховану суму, яку я завжди був згодний доплатити, а не ту суму, що нарахували обманом за час вияснення даного питання.Якщо цікаво залишу номер листа до банку почтою-0911304333173.Такж 15.10.2015 р написав звернення, щоб надісдали копію договора страхування та за 2009 рік (на кожен місяць окремо)розписали, які саме розрахунково-косові операції складають суму списану кожного місяця.Ще цікаво чи контролює хтось, які відповіді надає відділ відписки, чи відповідають конкретно клієнту чи так, щоб вважалось, що відповіли? Та чому кол.організації вказують, що я заключив договір з банком 01.03.2013р, здається що інформацію, яку надав банк кол.орган.багато неправдивого.Лише одні технічні збої, цікаво.Продовжую чекати на відповідь звернення від 01.10.2015р, надішліть вже!!!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Чому цінний лист відмовляються отримувати в головному офісі Альфа-банку(частина 2)