Відношення до нових клієнтів

seanew 8 апреля 2015, 21:22
Мені терміново потрібно було зробити проплату в інтернет магазині. Я вирішив для цього відкрити дебітну карту в Альфа-банку. Мені пообіцяли за 5 робочих днів, що її отримаю. Взяли за карту 100 грн.
Карту за 5 днів я не отримав, не зміг зробити пролату, вмене виникли складнощі.
РЕЗУЛЬТАТ!
Альфа-банк не своєчасно надав послуги, взяли гроші та не виконали обіцянку. Навмисно чи по халатності співробітників, дезінформували та поставилися зневажливо до нового клієнта.
При відмові від послуг, обманним шляхом змусили не відмовлятися та взяти цю кляту картку. А тепер вимагають за ненадані послуги ще та ще гроші.

Картка не була активована, операцій єю не проводилось, пін код не відкривався, досі остається запечатаний, а гроші вимагають та вимагають.

Олександр 099 000 2124
9 апреля 2015, 9:39
seanew, добрий день! Ваше питання вирішується, протягом дня з Вами зв'яжеться співробітник Банку і повідомить про прийняте рішення.
Минфин
Ответ администратора
16 апреля 2015, 14:52
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.04.2015).

sanch ☺
sanch ☺
9 апреля 2015, 8:32
В будущем, звоните в магазин и просите у них реквизиты для оплаты, скажите, что платить будете платежным поручением.
Возле касс банков должны находиться бланки платежных поручений, заполняете 2 экземпляра, платите необходимую сумму + комиссию, отдаете кассиру. Тот проверяет полноту заполнения, правильность указания реквизитов банка отправителя и получателя (за правильность других реквизитов кассир ответственности не несет). Срок зачисления суммы — 3 операционных дня.
seanew
seanew
9 апреля 2015, 12:02
Вопрос исчерпан. Меня услышали и оперативно разрешили вопрос в течении пару часов. Я очень признателен.
Большое спасибо за оперативность и индивидуальный подход в данной ситуации, директора Киевского отделения №7, Сидоренко Оксане, а также отдельная благодарность сотрудникам call-центра, по разрешению горячих вопросов Альфа-банка.
Sense Bank
Sense Bank
9 апреля 2015, 11:22
Seanew, Ваше питання вирішене, інформацію надали по телефону.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке