Альфа-банк сприяє шахрайству!

Тамара Ньорба 13 июня 2014, 23:07
Увага! Отримала листа-відповідь на претензію відносно несанкціонованого списання коштів з карткового рахунку. Як і варто було, передбачити, прислали абсолютно стандартний шаблон, в якому повідомляється, що банк відповідальність на себе брати не збирається, а також поради щодо уникнення шахрайства (дякую, уже і сама прочитала з допомогою інтернет-ресурсу) і рекомендація звернутися в міліцію (теж давно зроблено, шкода, тільки, що там працюють ще більш… складно підібрати влучне слово...«пасивні» люди чим у Альфа-банку). Мабуть, секретар чи асистент Начальника відділу претензійної роботи, шановної Пархо..., вписав моє прізвище і адресу в стандартний текст, і на цьому все закінчилось. Все правильно, явно є проблеми, важливіші чим моя. Але, беручи до уваги очевидність факту шахрайства, мабуть доведеться, в першу чергу з мого боку, проявити більшу активність… Тим часом, клієнтам даного банку рекомендую не один раз подумати, чи варто продовжувати співробітництво з Альфа-банком. У мене «почистили» зарплатну карту, люди ж, які оперують суттєвими сумами, користуючись послугами даного банку, — в небезпеці!.. Абсолютно не беручи до уваги емоції і логічно розсудивши, якщо в організації працюють такі «професіонали», які прислали мені вище згадуваний лист, і, якщо кожен із нас, як КЛІЄНТ, не може розраховувати на захист зі сторони СБ банку або хоча б, якщо відповідний відділ не в змозі виконувати свої функції, застереження ДО виникнення інциденту, для чого тоді з нею мати справу — на КОНКУРЕНТНОМУ ринку багато варіантів!
16 июня 2014, 12:27
Тамара, добрий день! За Вашим зверненням банком було проведено внутрішнє розслідування. Транзакції відбувалися в АТМ з обов'язковим введенням ПІН-коду, що з боку Банку розглядається, як абсолютно коректна транзакція, що відповідає правилам платіжної системи VISA. У зв'язку з чим, у банку відсутня можливість надати відшкодування коштів. Характер даного несанкціонованого зняття грошових коштів вказує на те, що шахраям був відомий PIN-код картодержателя, відповідальність за нерозголошення якого несе власник карти.

14 июня 2014, 7:56
Я уже писала посьбу рассмотреть мой вопрос и наказать сотрудника за неправильность составления договора и обращения в банке г ровно веть только альфа банк виноват что яне могу снять пенсию на ребенка там сидят одни бюрократы с 2005 года брала кредиты платила сумашедшие проценты даже досрочно возвращала а теперь мордой в грязь и что это оставить безнаказано
Алекс Алекс
Алекс Алекс
18 июня 2014, 2:35
Пишите заявление и требуйте возбуждения УД по факту мошейничество. Это подпадает под киберпреступления.
СБ банка по факту возбуждения УД обязана будет предоставить видеозаписи, именно с того АТМ с которого была произведена транзакция. Дальше по обстоятельствам. Но настаивайте что вас обокрали. Поверьте, что у вас есть шансы как вернуть деньги так и оправдать свое имя.
18 июня 2014, 7:09
Деньги не возвращают им плевать за что ребенок должен жить это кацапский банк и они что хотят то и делают поскорее бы его закрыли все мои знакомые забирают депозиты я им разказала свою ситуацию они в ужасе что банк никаких не имел право такое делать набирает сотрудников с улицы а сотрудник банка г ровно Горпышина Оксана переспала со всеми сотрудниками банка чтобы прорваться по карьерной лестнице а директор Ровенского филиала ее покрывает то куда нам в Европу если у нас все через постель а деньги как банк у людей крал так и крадет
20 июня 2014, 13:22
Это не банк а шарашкина контора раньше в банках людей было немерено сейчас только все сидят чтобы закрыть депозит банк русский и никто не знает что будет завтра
Julia88
Julia88
20 июля 2014, 13:46
Не имейте дела с альфабанком!!!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке