Опять проблемы с банком

MachOleg29 17 сентября 2021, 23:01
Сегодня 17 сентября позно ночю у меня опять списали непонятные комиссии по кредитной карте, насчитали большую сумму на долг, который был в розтрочке. Перед тем, я неоднократно консультировался по розтрочкы — будет на нее начисляться комиссия как на сумму, не в льготном периоде. Меня уверяли, что нет. И кому теперь верить, как сотрудничать с этим банком дальше?

18 сентября 2021, 11:13
«как сотрудничать с этим банком дальше?»

Так же как и раньше…

Главное, что на каждое сообщение мобильного приложения с текстом
«Что-то пошло не так» нажимайте «повторить» — и будет вам счастье.

Ну, а то, что банк списал немного денег себе в доход — ну так сотрудники банка не намерены ждать пока вы там сами им заплатите копеечную комиссию в доход банка — они хотят ежемесячно получать и аванс и зарплату да и от премии не отказываются…

Так что терпите и платите,
платите и терпите…
18 сентября 2021, 13:34
100% согласен з вами, но терпеть больше не буду, закрою счет и уйду в другой банк
Sense Bank
Sense Bank
18 сентября 2021, 13:56
Можливо, окрім розстрочки у вас ще був звичайний борг по картці. В будь-якому випадку напишіть в приватні повідомлення, перевіримо.
19 сентября 2021, 0:17
Те, що комісії «непонятные» — не значить, що вони неправомірні. Треба було проконсультуватись щодо загальної заборгованості, а не лише по «розтрочкы». Та й тарифи і умови обслуговування не зайвим буде почитати — може суть комісій і проясниться.
19 сентября 2021, 11:14
Я вже 5 років обслуговуюся в цьому банку. Якщо досі нічого не зрозумів, то вже і не зрозумію. Це сарказм, бо така ситуація у мене вперше
19 сентября 2021, 11:34
Зрозуміло.Я теж приблизно 5 років там обслуговуюсь. Ну але якихось «заморочок» ще не мав. У них є певна специфіка з регламентом зарахування платежів, щодо цього багато скарг було. Можливо десь у цьому проблема? Я б все-таки довів справу до кінця, розібрався б у ситуації. Хоча б для того, щоб мати досвід на майбутнє.
19 сентября 2021, 12:17
Ні, там проблема з розтрочкою. Мені радили перевести суму покупки у розтрочку у розрахункову дату, щоб сума витрат пішла у пільговий період, а система це не врахувала, і мені вперто доводять, що я оформив розтрочку після 18 числа, хоча я зробив це в той день. Та ще й мої переписки з операторами десь пропали з Додатку до 18.09. І з чим мені тепер йти до суду?
19 сентября 2021, 13:11
Переписки з операторами пропали, але виписки по рахунку і історія операцій повинні бути. По них зробіть «розбір польотів». Сподіваюсь, що дійдете до згоди без суду.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке