Висловлюю обурення нав’язливою поведінкою нахабної співробітниці

andrzeja 30 июля 2021, 14:37
Висловлюю обурення нав’язливою поведінкою нахабної співробітниці, яка у робочий час, дзвонить і не запитуючи, чи зручно говорити на іншому кінці дроту, починає розповідати, як себе мають поводити дорослі люди. Нахабна Вікторія, яка зателефонувала мені з номера 0443910646 зіпсувала мені настрій, завадила роботі та, не розібравшись у ситуації, почала переходити на особистості.
Вважаю зневажливий тон і подібну риторику неприпустимою в бесіді з клієнтом. Поведінка Вікторії супечерить усім професійним, етичним нормам та стандартам ділового спілкування. Це як мінімум свідчить про непрофесіоналізм жінки.
2 августа 2021, 16:17
andrzeja, Добрий день. Ми досі не отримали ваші дані. Вони нам потрібні для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо інформацію доведеться закрити звернення. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання.

30 июля 2021, 15:02
Andrzeja, Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код та номер телефону на який дзвонили в приватному повідомленні. Дякуємо!
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 июля 2021, 17:01
«Це як мінімум свідчить про непрофесіоналізм жінки.» — ні, це як мінімум свідчить про те, що у вас є заборгованість. Ви щось винні банку? Не розумію, якщо вам незручно розмовляти по телефону і немає на це часу, то навіщо це робити, та ще так довго, що зіпсувався настрій? :)
ybloko
ybloko
30 июля 2021, 22:15
Навіщо так реагувати, мабуть борги? Так це стандартна ситуація
2 августа 2021, 9:18
Andrzeja, Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний код або номер телефону на який дзвонили в приватному повідомленні. Це пришвидшить процес. Дякуємо!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Висловлюю обурення нав’язливою поведінкою нахабної співробітниці