Квест — узнай график работы.

Yomoyo 25 мая 2021, 17:32
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 36
Полчаса потратила на попытки выяснить график работы кассы в интересовавшие меня отделении — Киев, Воздухофлотский проспект. Узнать так и не удалось. На сайте банка ни на главной странице, ни на видном месте — не нашла. Позвонила на горячую линию — там только бот Алла — дал указание искать на сайте или скачать приложение и искать там. Ещё раз, через Гугл поиск, искала отделения банка. Нашлись на странице банка, но информации о графике их работы и графике кассового обслуживания там и близко нет. Зато есть телефон отделения. Ура! «Если Вас интересует график работы отделения нажмите 1.» Ок. «Сделанный Вами выбор в данном меню недоступен». 5 попыток, результат одинаков. «По другим вопросам — нажмите 2» Ок. Трубка долго не берется, затем — здравствуй, бот Алла. Ещё пять попыток — бот Алла. Звонила начиная с 16.40 — явно рабочее время. По предыдущим визитам в отделения данного банка помню, что график у них довольно прихотливый. Решила не рисковать и не ехать туда.
26 мая 2021, 8:36
Yomoyo, Інформація з приводу графіку роботи відділення знаходиться на сайті вгорі з правої сторони називається Відділення/ АТМ. При переході за посиланням вам відкривається пошук, де ви можете вибрати необхідне вам місто і відділення, в форматі карти або списка і там уже буде необхідна інформація. Ось посилання https://alfabank.ua/map. Також, якщо ви є клієнтом Банку, то графік можно дізнатись в додатку МАБ або Sense при зверненні в чат. Для перевірки правильності роботи IVR при дзвінку в Банк та відділення вкажіть, будь ласка, в приватному повідомленні номер з якого ви телефонували і на який, та час дзвінка.

26 мая 2021, 16:38

Yomoyo, Ми продовжуємо хвилюватися за ситуацію, яку Ви описали, але досі не маємо можливості допомогти. Просимо Вас надіслати в приватному повідомленні ідентифікаційний код та номер телефону. Це дозволить нам відшукати ваші дані та розібратись у ситуації.
27 мая 2021, 10:07
Yomoyo, Ми досі не отримали Ваш ідентифікаційний код. Ми дуже стурбовані викладеними Вами обставинами, проте не можемо їх перевірити/допомогти врегулювати/ прокоментувати. У разі неотримання від Вас віповіді у нас не залишається іншого варіанту, окрім як закрити звернення, чого б особисто нам дуже не хотілося.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке