Шахрайська система і шахрайський Банк

MachOleg29 27 февраля 2021, 11:16
27.02.2021р. у мене за готівковою карткою списано дуже велику суму комісію як плата за її заборгованість вкінці РД. Розрахункова дата у мене завжди випадає на 30 число, але оскільки місяць лютий має 28 днів, то за логікою речей вона б мала переміститися на 26 (бо 28 вихідний). Але в додатку Sense мені від початку лютого писало, що РД перенеслася на 2 березня і я повірив, думаючи, що це у зв’язку з тим, що місяць короткий і це така лояльність Банку до клієнтів — залишити той самий термін для повного погашення картки, тобто 30 днів. Але як я помилився, що повірив цьому, бо це, як виявилося сьогодні, було помилкою системи, яка цілий місяць показувала мені некоректну інформацію
25−26 лютого я частково поповняв картку через Iban, зарахування були миттєві, але решту суми я планував внести в понеділок так, як раніше не мав змоги, а 2 березня — у вівторок, час, як я думав, ще був. Якби я знав, що це помилка системи, то б перезичив в когось чи тому подібне, щоб в мене не списали на рівному місці 800грн. нізащо.
Звернувшись до оператора, мені сказали, що додаток не міг показувати некоректну інформацію, а я просто переплутав дати оплати за картками, бо маю їх дві, але другу маю сплачувати аж 16.03. 2 і 16 можу якось відрізнити з 2 вищими освітами. Але як оператор навіть міг в такому звинуватити клієнта, щоб приховати помилку системи. Вимагаю повернення коштів, впевнений, що не одного мене так обманули чи ще обманять, хто має РД за карткою після 28 числа
1 марта 2021, 11:18
MachOleg29, вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Перевіримо інформацію.

27 февраля 2021, 13:26
Про ошибку приложения не только вы сообщаете, вот еще пример: https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5179966#p5179966

Старое приложение вообще рекомендует за 5 дней до рассчетной даты вносить платеж.
Тянуть до последнего глупо.
Я все свои кредитки еще 25 полностью погасил.
MachOleg29
MachOleg29
28 февраля 2021, 11:53
Але чому в Приваті чи Пумбі якщо є дата платежу для збереження пільгового періоду 25 числа, то вона лишається та сама, чи то вихідний, чи свята, і гроші зараховуються миттєво, а в Альфа вона плаває і гроші зараховуються, як в лотереї?!
28 февраля 2021, 12:13
Платите через Альфа-Погашение, там все четко

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Шахрайська система і шахрайський Банк