Нікому і ніколи НЕ РЕКОМЕНДУЮ Альфа Банк!!! Мошейніки!!!

selem404 26 февраля 2021, 21:43
Взяв в Альфа Банку кредит готівкою 50000 грн. разом з якимись комісіями і страховками получилося 52250 грн.
Виплачував все згідно з графіка платежів 12 місяців (кредит був на 48 місяців). Щомісячна плата складала 2817 грн. тобто 2000 грн це були (комісії банку і касове обслуговування), а 817 грн мені мало йти на погашення і з кожним місяцем все більша і більша сума. Тобто не важко порахувати 2817×12=33804 грн!!! З цієї суми мало йти 24000 +_ на комісії банку і 9804 на погашення тіла кредиту… В результаті після оплати 12 місяців (все в термін і без просрочок) залишилося ще сплатити 48600 грн!!! Тобто 52250−48600=3650 грн. Тобто із оплаченних 34000 Альфа банк закрив мені тіла кредиту 3650 грн!!! А мав майже 10000!!! Нікому ні за яких обставин НЕ РЕКОМЕНДУЮ АЛЬФА БАНК!!! Якщо це читають працівники НБУ прошу Вас як регулятора банківської діяльності в Україні звернути увагу на цей банк і позбавити його ліцензії на право займатися банківською діяльністю …готовий надати усі документи (копії договора, копії квитанці і документ про перекредитування в іншому банку на суму 48600 грн готовий відправити заказним листом). На прохання надати мені справку про мої платежі вимагають 150 грн. а коли питаю де 6000 грн пропали то розводять руками переводять на інші відділи. Це не банк це ГАНЬБА!!! для України!!!
1 марта 2021, 14:21
selem404, за даними, які ви надали у заявці, кредитний договір не знайшли.

Перед оформленням кредиту клієнт має можливість ознайомитись з його умовами, задати уточнюючі запитання. В документах прописані всі умови кредитування (% ставка, комісії і т.п.), є графік платежів з сумами щомісячних внесків та їх складовими. Ваш підпис на документах банк розцінює як згоду з усіма умовами. Розподіл внесених клієнтом коштів на погашення заборгованості відбувається у відповідності до умов договору. З історією платежів можете ознайомитись в інтернет-банкінгу. Для отримання більш детальної інформації про рух коштів, можете замовити відповідну довідку (її вартість згідно тарифного збірника банку складає 150 грн.)
Полезный комментарий
zig4free 26 февраля 2021, 22:18
Бред!

С договором дают график погашения! На определенном этапе использования кредитных средств начинает идти переплата.
Но если вносить сумму == 52250 / 12 каждый месяц — то за льготных период использования кредита, автор наверное бы не вышел.

Я брал похожий кредит, но я предварительно проконсультировался!

На вопрос, что если досрочно его погасить — мне ответили — единственная переплата — это РКО + Страховка!
Льготный период был 10 месяцев — первые 8 месяцев оплачивал минимальную сумму, на 9 месяц погасил остаток.
ИМХО — это крайне выгодные условия!

Можете посмотреть мои вопросы к офпреду альфа-банка (конец зимы — начало весны за прошлый год)

26 февраля 2021, 22:18
Полезный комментарий
Бред!

Я брал похожий кредит, но я предварительно проконсультировался!

ИМХО — это крайне выгодные условия!

26 февраля 2021, 22:27
Считай мне альфа-банк сделал скидку на покупку (у меня достаточно денег на покупку, но свои денежки я держу на депозитах и % по депозитам с запасом окупили переплату за страховку и РКО)
26 февраля 2021, 22:38
Кажется по ошибке я поменял свою учетную запись, вот мой вопрос-ответ офпреду: https://minfin.com.ua/company/alfa-bank/hotline/130742/#comments
кредит был открыт в начале 6 марта, закрыл его в декабре.
selem404
selem404
1 марта 2021, 14:49
Чому ви так говорете що брєд? Все платилося в термін і по графіку сума платежу була 2871 грн. з яких 2000 йшли на комісії банку, а 817 на погашення тіла. Це раз, потім в певний період були взяті кредитні канікули на два місяці, де мені пояснили, що штрафи і пені за цей період не будуть нараховані… а оплата за комісії банку будуть перенесені на остані два платежі, тобто на 49 і 50 місяці… а відсоток буде розбитий на 50 чих платежів, там по 33 грн виходило. А в резутьтаті маємо що маємо… і доречі кредит був на 48 місяців (4роки) а не те, що ви собі придумали на 12! Я думаю я дав відповідь на ваше запитання шановний?
1 марта 2021, 14:59
Перечитайте кредитный договор еще раз внимательно.
Или посмотрите в интернет банкинге, что и как начисляется. Предполагаю, что после 12го месяца (предположительно льготного) тело кредита начало расти, в том числе за предыдущие «льготные» месяца использования кредита.

Абсолютно такие же глупые вопросы задают те, кто платит обязательных платеж по кредиткам — и удивляются, а почему долг не уменьшается??!!! (я всегда вношу сумму для того чтобы остаться в льготном периоде).

В графике погашения, что написано за 1ые — 12ые месяца в графе % за пользование кредита?
Lana30
Lana30
2 марта 2021, 13:10
Все проблемы от того, что люди не умеют читать документы. Где график платежей, там есть строка с фактической переплатой в самом низу. Даже если просчитать, то 2817*48мес= 135216,00. и переплата составит 82966,00. Откуда эта наивность у людей, что банк даст 50 штук на 4года за просто так?

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Нікому і ніколи НЕ РЕКОМЕНДУЮ Альфа Банк!!! Мошейніки!!!