Альфабанк знов жжот

Pavlikivsky30 8 августа 2020, 20:49
Знов маю неприємність з Альфа-Банком. Розрахункова дата за моєю кредитною карткою випала на 8 серпня, субота, тому я вніс кошти ще 4, бо раніше писало, що ця дата 6, я позичив гроші в друзів, знайомих, взяв деякі мікропозики, щоб виконати умови в банку і повернутися в пільговий період. Хотів зекономити на свою голову. Мало того, що я переплатив великі проценти у інших кредиторів за кожен день кредиту, бо спочатку дата була 6, потім 8, некоректно відображалася інформація в додатку, або банк навмисно пересунув дату, мої гроші там ще застряли і я переживаю пекло на вихідні після фізично важкого робочого тижня. Мені заблокували картку, коли я оплачував з неї за телефон (так домовився з друзями віддати частину боргу), решту хотів зняти в банкоматі. Але ці операції банк повважав як підвищеного ризику і без попередження заблокував мої картки. Я дуже зганьбився в магазині, коли не зміг розрахуватися за продукти, мусив повертати назад і нічого не можу собі купити, голодаю, бо все пішло на погашення мого ліміту.
Хотів пройти ідентифікацію в банку, але невірно назвав свою електронну пошту при реєстрації в банку 5 років назад. Хто взагалі памятає такі деталі, а ще після пережитого мною шоку в цей день? Навіщо ця інформація? Я звоню з свого фінансового номеру, знаю всі свої дані, кодове слово, маю всі картки на руках, знаю пін коди, можу розрахуватися ними фізично. І мене не можуть ідентифікувати, бо я забув електронну пошту, яку мав 5 років назад, але якою давно не користуюся, бо вона російська? Це жах, а не банк. Не знаю, що буде далі, але з мене це хватить. До кінця року я зроблю все, щоб закрити у ньому всі кредити, і тікатиму якнайдалі. А вам, шановні альфабанківці, теж бажаю пройти те пекло, яке створюєте для своїх клієнтів. Бо це не по людськи так робите, а ще в умовах важкого часу пандемії
10 августа 2020, 13:12
Pavlikivsky30, доброго дня. РД – це дата підписання договору. Згідно ДБО, якщо це вихідний день, РД переноситься на попередній робочий (7.08). В банкінгу дата вказана завжди на кілька днів раніше (як і у вашому випадку, 6.08). Це для того, щоб оплачені кошти встигли потрапити на рахунок. Внесені вами кошти надійшли на рахунок вчасно, умови пільгового періоду виконано.
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація з заблокованою карткою. Однак, кількість шахраїв, на жаль, невпинно росте. Для нас важливо, насамперед, зберегти кошти клієнта. Саме тому, при виникненні підозри щодо певної операції, ми можемо заблокувати картку. Адже, якщо це не ви, кошти будуть втрачені. Наші процеси ідентифікації – це також один з елементів протидії шахраям, що погоджений всіма ключовими підрозділами банку та службою безпеки. Щоб впевнитись, що телефонуєте саме ви, нам необхідно отримати відповіді на декілька запитань, що стосуються наданих вами даних та процесу обслуговування в банку. Тільки після цього зможемо здійснити розблокування.

Sense Bank
Sense Bank
10 августа 2020, 9:20

Доброго ранку, Pavlikivsky30. Взято в роботу.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке