Безпідставне та неаргументоване закриття кредитної лінії по картковому рахунку.

Олег Товкайло 20 мая 2019, 12:18
Кілька років користуюсь картою Альфа-Банку з кредитним лімітом. За час користування не було жодного порушення умов використання з мого боку, більше того, щомісячні заборгованності завжди погашались у пільговий період. Незважаючи на це, банк надіслав повідомлення про закриття кредитної лінії без будь-яких пояснень. Як мінімум, це неповага до платоспроможного клієнта. Скоріше всього, такі клієнти банк не цікавлять, а цікавлять лише такі. що дають заробити на штрафах та високих процентних ставках.
21 мая 2019, 14:14
Олег, доброго дня. Банк має право відмовити в пролонгації кредитного ліміту без пояснення причин.
Банк діє згідно з умовами договору: 4.3.15 У разі відкриття Рахунків за цим Договором відмовити Клієнту в наданні кредиту, в т.ч. у вигляді Відновлюваної кредитної лінії та/або відмовити Клієнту у відкритті Рахунку і випуску Картки, продовженні строку її дії, випуску Додаткової Картки, в т.ч. NFC Сім-картки/ Смарт-картки без обґрунтування причин такого рішення, якщо таке відкриття/випуск/продовження суперечить чинному законодавству України або може призвести до фінансових збитків/погіршення іміджу Банку.
Сподіваюся на розуміння.

kingcity
kingcity
20 мая 2019, 12:46
Неприємно, звичайно, але це їхнє право...  Та й деякі інші банки теж таке чинять.
Sense Bank
Sense Bank
20 мая 2019, 15:35
Взяла в работу
Олег Товкайло
Олег Товкайло
21 мая 2019, 17:02
Відповідь банку по суті є формальною відпискою. Я не маю фінансових проблем, погашення буде проведене у встановлений термін. Однак, якби я знаходився за кордоном та розраховував на кредитні кошти, внаслідок таких дій банку у мене могли б виникнути ускладнення. Тому я вважаю дії банку невірними, а сам банк не орієнтованим на клієнта, і тому ненадійним партнером.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Безпідставне та неаргументоване закриття кредитної лінії по картковому рахунку.