просто не гарно для такого банку таке робити

volodymyr nazarkevych 25 апреля 2019, 23:32
Отделение по адресу: Львов, пл. Рынок, 26
вирішив виплатити до копійки заборгованість по кредитній картці щоб не платити 60 грн за користування карткою. заплатив. в останній день місяця банк нараховує мені 2 копійки відсотків, і зразу ж стягує 60 грн.

підійшов до працівника банку — у відповідь тільки неприховане знущання

я довго жив в штатах — там адекватний банк ніколи такого б не допустив
26 апреля 2019, 9:21
volodymyr, доброго дня. Згідно тарифів кредитної картки, комісія списується при наявності заборгованості на розрахункову дату. Відсотки за пільговий період списуються, якщо по картці в минулому розрахунковому періоді проводились операції. Щоб уникнути нарахування щомісячної комісії на РД необхідно погасити всю суму заборгованості + хоча б 1 грн., щоб було звідки списувати відсотки. Напишіть в ПП номер вашого рахунку, подивлюся що можна зробити в даній ситуації.

kingcity
kingcity
26 апреля 2019, 9:20
Одна з «фірмових фішок» Альфи — нарахувати копійку боргу і потім здерти 60 грн. Ви дажеко не перший, хто на таке попався і напевне не останній. Надалі гасіть заборгованість з запасом в 1-2 грн, щоб такого не відбувалось.
Якщо Ви обслуговуєтесь у відділенні на пл. Ринок — «колєктівчік» там ще той. В приймальні симпатична і ввічлива офіс-менеджер, а далі — враження, що набрали шпану і провели прискорені банківські курси.Ні, мені вони нічого поганого не зробили, я взагалі там був 2 рази, але «стиль» відчувається. Справедливості ради треба сказати, що не у всіх відділеннях Альфи така ситуація. Наприклад, на Сихівській — доброзичливий і привітний персонал, завжди при потребі допоможуть і підкажуть.
«я довго жив в штатах — там адекватний банк ніколи такого б не допустив» — ми в іншій реальності живем, звикайте…

Sense Bank
Sense Bank
26 апреля 2019, 10:14
Volodymyr, відписалась вам в ПП.
Nnn Sss
Nnn Sss
26 апреля 2019, 15:10
Мордор он такой мордор…
WKBAPKA
WKBAPKA
19 июня 2019, 16:17
Проблема в том, что гасить надо с хорошим запасом, а вот с каким, не известно :) сколько тебе процентов начислено, не известно то аж до самого расчетного периода :)))

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.45 43

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.45 43
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / просто не гарно для такого банку таке робити