Розстрочка за новими правилами.

2769 22 марта 2019, 20:54
Три тижні тому назад, оплатив кредиткою в розстрочку з щомісячною комісією покупку.При розстрочці з одноразовою комісією, щоб не було рко 60 грн, треба комісію погасити в 30 денний строк, а черговий платіж пільгового періоду на 1 грн більше.Тут ситуація інша, думаю я.Через додаток зв'язуюсь з представником банку, описую ситуацію,і ставлю питання ``чи треба в моєму випадку вносити платіж коміссії в 30 денний термін, як було при одноразовій коміссії"? В банку тоді по акції було знижено коміссію і я хотів, щоб в разі наступної покупки в розстрочку, на карті не було власних коштів. На зв'язку був Володимир.Відчуття, того, що людина плаває, було, а тому все по два рази розжував.Назвав номер карти, сказав, що карта використовується виключно під розстрочку, на випадок, якщо він не побачить.Пів години ми з ним переписувались.Вердикт його бу таким ,, платити рко в 30 денний термін не треба, воно входить в платіж пільгового періоду,,.Я декілька разів перепитав, чи це точно?,, Точно,, В обумовлену дату оплатив пільговий період і 1.5 грн зверху.Вчора дивлюсь виписку: знято 60грн рко.Якщо по новим правилам без рко, взагалі, неможливо, то це одне, а якщо можливо,і цей *** не зміг розібратись, то хай відшкодовує з власної кишені.Вся переписка в мене збережена.
25 марта 2019, 9:46
2769, добрий ранок. Уточніть, будь ласка, ваш ІПН і дату та час консультації в чаті. Перевіримо консультацію, та подивимось, чому РКО списалось.

corsww
corsww
24 марта 2019, 7:21
Когда уже вы поймете. задача оператора поддержки альфы так загадить мозг клиенту чушью, глупостью и не правдивой информацией, чтобы это дало возможность кинуть клиента по максимуму. Это мое мнение и оно неизменно.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке