Swift переказ

D13091981 18 июля 2018, 21:48
Доброго вечора!
Отримав картку Visa Platinum. Час від часу отримував Свіфт перекази із за кордону. Проблем не було, працювало все чітко, був задоволений роботою Альфи.
Але нещодавно мав отримати свіфт переказ. Банк відправник повідомив, що перерахував 03.07. Чекав до 10.07 переказ не надходив. Зателефонував 11.07 на гарячу лінію Альфи — сказали, що нічого не надходило, 12.07 — сказали, що гроші на транзитному рахунку і вони уточнюють реквізити. Телефонував в день по декілька разів, і кожного разу отримував різну інформацію — уточнюємо інформацію, відправили запит на банк відправник і т.д. Але я уточнював у банка відправника, чи були запити — НЕ БУЛО.
Сьогодні 18.07 платіж не поступив, банк надав пояснення — через те, що в призначенні платежу було вказано for service jun 2018, потрібна копія договору про надання послуг. Копію вислав. Приходить ще одна відповідь — надайте у відділення документ, що підтверджує не підприємницьку діяльність. Який це документ? На гарячій лінії ставлю денне питання, відповідь приголомшила — треба довідка з Податкової.
Далі отримав листа з корпоративної пошти Альфа банку — прохання договір про надання послуг занести у відділення. Яким чином, якщо я за межами України?
Не розумію вимог банка і некомпетентності співробітників. Враження, що спеціально тягнуть час і свідомо надають некваліфіковану консультацію. Прийняв рішення змінити банк.
19 июля 2018, 11:02
D13091981, доброго для. Уточніть, будь ласка, в особистому повідомленні ваш ІПН. Я перегляну інформацію.

sanch ☺
sanch ☺
18 июля 2018, 22:16
Банк хочет доказательств, что Вы не верблюд, при этом игнорируя сроки платежных операций. Вот только не понятно, зачем Вам за рубежом этот альфа?
D13091981
D13091981
19 июля 2018, 10:21
Доброго дня!
Контрольний в скроню
Сьогодні надійшов запит від Альфа банк — надати документ підтверджуючий походження коштів відправника
І це ситуація по Свіфт переказу і суммі до 2000$)
21 июля 2018, 18:41
Я також прийняла рішення поміняти банк і раджу іншим людям! Альфа банк «задовбав» некомпетентністю співробітників та листами «відмазками», які тебе просто «відфутболюють» і не відповідають на поставлені питання. Співробітники Альфа Банку неправильно навмисно консультують, а потім банк знімає з клієнтів комісії і таким чином ведуть свій бізнес. Чим більше відділення заробляє на «лопухах» клієнтах, яких вміло «розвели» менеджери банку, тим вище заробітна плата в персонала. Є підозра, що менеджери напряму зацікавлені неправильно консультувати клієнтів! Раджу всім одразу включати диктофон та записувати всі розмови з працівниками Альфа банку, щоб довести їхню брехню. Ти їм портібен, щоб об тебе витерти ноги, а на всі зауваження щодо некомпетентної консультації, плювати вони хотіли на тебе… просто хамське ставлення.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке