Банк шахрай

Галина Крикун 21 февраля 2018, 12:50
При оформленні кредитної картки в Альфабанку, менеджер банку дав розїяснення по активації договора добровільного страхування финансових ризиків, який працює тільки коли ви користуєтесь кридитною карткою, але насправді якщо ви не використовуете картку з вашого рахунку все одно будуть списувати % за страхування. а ще Списання плати за користування послугою M-Banking даже якщо ви не користувались банкингом и в загалі кредитом.
«Банк» — гарантує (заваблює) пільговим кредитним періодом в 55 днів, та якщо ви погашаете кредит в день вашого разрахункового періоду та разраховуете на то що СМС від банку свідчить про це так це зовсім не так. Вам все рівно нарахують сумму %, фин.ризик, та ще й штраф, бо ваш платіж буде рознесено тільки через 2-4 дні(так працює программа банку шахрая) і пильговий периіод вам не зарахують.
Як що ви думаєте скористатись послугами цього «Банку»- будьте дуже обережні, вас все рівно обдурять.
Ця фін.установа дискридитує всю банківську систему України, та зоробляє тільки на шахрайстві.
21 февраля 2018, 13:11
Галина Крикун, доброго дня! Підписання Кредитної угоди свідчить про те, що Ви були ознайомлені з його умовами і тарифами і зобов'язуєтесь їх виконувати.Вся інформація прописана в тарифах по карті, з якими Ви можете ознайомитись за посиланням: https://alfabank.ua/upload/Tariffs_CC_Maximum.pdf
Також канали поповнення та строки зарахування Ви можете продивитись за посиланням :https://alfabank.ua/pogashenie/pogashenie-kredita

16101978
16101978
21 февраля 2018, 12:52
А по депозитам все супер.
21 февраля 2018, 13:49
В цьому і полягає шахрайство, що написано в тарифах одно, а на справді інше.
Ви знімаєте кошти за те чим кліент некористується.
Все це разраховується на то що люди не будуть судитися з «банком»за 100-200 грн.
iurii aleksandrov aleksandrov
iurii aleksandrov aleksandrov
21 февраля 2018, 20:12
Позвоните и отключите просто напрасто и все проблемы. Я лично отключил и все
26 июня 2018, 19:09
Прошу так же объяснить каким образом при кредите, который образовался списанием М-Банкинга по 15 гр ежемесячно, в 19,75 грн мин. с меня снимают штраф в 400 грн за своевременную оплату кредита при том что мин платеж 7% от суммы кредита и не может быть меньше 50 грн. Почему банк данный пункт 3,3 договора трактует только по своему. А может платеж вообще не рассматривается???
Оплатив всю сумму по кредитной карте и переплатив 100 грн( на всякий случай) я обратилась в банк закрыть счет, они уверили что закрыли. Через 2 месяца я узнаю что суммама М-банкинга и страховой суммой у меня со счета погасились эти 100 грн и я должна уже банку 19,75грн. Пока я выясняла почему не был закрыт счет с меня сняли 400 грн штрафа. Я погасила данную сумму (спорить себе дороже), но через месяц все повторяется: я прихожу в отделение банка с просьбой закрыть счет Т.К карточка уже не работает(срок действия закончен) мне насчитали 122 грн к уплате и 15 грн услуги банкомата, я оплатила 140 грн в присутствии сотрудника банка. Предложили подождать 2часа или через 30 мин позвонить на горячую линию. Позвонив на горячую линию сотрудник Андрей сообщил, что он не знает почему мне насчитали 122 грн так как мне нужно оплатить штаф 400 грн дополнительно иначе счет мне не закроют, это длится 5месяцев.
Действие карточки закончилось в мае, она не активна.я пол года не пользуюсь ей.
Если Вы обратились в этот банк прекратить договор дороже чем открыть счет. Это не «финустанова» это просто аферисты
26 июня 2018, 19:11
Остерегайтесь таких банков.