Шахрайство

Елена @ 17 января 2018, 21:59
Сьогодні без моєї згоди та відома, шахрайськими діями було списано кошти з моїх карткових рахунків. Я звернувся до колл- центру з питанням куди поділись мої кошти, нащо вони відповіли мені що потрібно звернутися до банку та поліції. З питанням куди перераховані кошти, не було отримано відповіді. При звернені до відділення банку було написано претензії і з’ясували що кошти відправлені з мого особистого кабінету по клієнт-банку. Я нерозумію яка безпека банку, що без відмова клієнта хтось користується його особистим кабінетом. Виписку не надать куди відправлені кошти. Прошу розибратися і повернути кошти.
18 января 2018, 11:38
Елена @, доброго дня! Для розгляду Вашого запиту прошу вказати Ваш ідентифікаційний номер в сосбистому повідомленні. Також в даному випадку Вам необхідно в приватному порядку звернутися в поліцію для написання заяви.

ValentinaK
ValentinaK
17 января 2018, 23:51
А як це взагалі можливо, якщо повинно було бути підтвердження операції за допомогою смс? Щось там забагато намутили.
Елена @
Елена @
18 января 2018, 9:17
Втому і справа як могли створити в клієнт-банк особистий кабінет, без ніяких повідомлень.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке