Неповага до клієнтів

19891131 25 августа 2017, 14:01
Отделение по адресу: Киев, пр-т С. Бандеры, 9
З 29.06.2017р. я перебуваю на лікарняному, та 11.07.2017р. перенесла оперативне втручання, тому наразі самостійно пересуватися не маю змоги. Так як, на лікування, мною витрачена значна сума коштів, а оплату лікарняного листа ще не здійснено. Я повідомила працівників Банку щодо готовності оплати штрафних санкцій та подальшого дострокового погашення кредиту, пістя оплати лікарняного. Проте, людині котра перебуває на реабілітації після перенесеного оперативного втручання, яка має знаходитись в стані спокою, телефонують і говорять такі фрази: «чуєш ти..» « йди позичай» і т.д. Доводять одним словом. Це і є Ваша етика спілкування? Ваша повага до клієнта? В мене зараз два бажання:
1. Швидше розрахуватися з Альфа Банком.
2. Щоб на фінансовому ринку України не було таких банкірів.
28 августа 2017, 11:40
19891131, доброго дня! Вкажіть, будь-ласка, номер Вашого телефону та номер телефону з якого телефонують, дату дзвінків. Ми перевіримо інформацію, проведемо роботу с співробінтиком і надамо відповідть.

VladimirGold
VladimirGold
25 августа 2017, 20:48
Не по-человечески. К сожалению, в государстве нет закона, обязывающего людей вести себя по-человечески — проявлять понимание, сочувствие к человеку, оказавшемуся в сложной ситуации, а также искать другие варианты, идя человеку навстречу.
Вы обязаны выполнять взятые на себя договорные обязательства и не думайте, что эти нелюди обязаны входить в вашу ситуацию.
StarFighter27
StarFighter27
26 августа 2017, 13:37
Российский банк. И этим сказано всё

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке