Нікому не раджу...

oskariva oskariva
23 мая 2017, 13:44
1
Сьогодні 23.05.17 року до поповнення кредитної картки сина ще 7 днів--більше двох тижнів мені вже надзвонють з банку і вимагають погасити кредит сина, оскільки у них є мої дані… Я нераз пояснювала, що син за кордоном, йому 32 і він повністю відповідає за свій кредит, Останній платіж був проведений у терміналі №26641-1000грн== по квитанції №17294-26641-71906-проте мені продовжують хамити і нагружати працівники банку.Я пішла у Стрийське відділеннящоб перевірити чи поступили гроші, подивитись правильність нарахування штрафу, щоб погасити кредит, але там мені повністю відмовили у інформації і сказали, щоб я дзвонила на горячу лінію.бо вони немають ні книги скарг, а ні ніякої інформації щодо погашення мені не дадуть.Якщо я «третя» особа, то чому мені дзвонять Хами із вашого банку І не розібравшись поступила оплата чи ні вже місяць мене терорезують?????? У мене діабет, хворе серце, тож чи мають право якісь неуки мені наносити такі стреси??? Син звісно повністю поверне кредит і сплатить відсотки, як повернеться з-за кордону, але я сотні людей повідомлю про хамство ваших працівників і НІКОМУ НЕ РАДЖУ брати кредит у вашому банку.
Ответ банка
Альфа-Банк
24 мая 2017, 10:00
oskariva, доброго дня! Прошу пришліть на info_client@alfabank.kiev.ua ідентифікаційний номер Вашого сина, номери телефонів с котрого дзвонили і на який дзвонили, з посиланням на відгук. Ми превіремо інформацію, проведемо роботу з співробітником і надамо Вам відповідь.

Комментарии (1)

+
0
RTVA2
RTVA2
28 мая 2017, 20:43
#
Доброго дня, шановна! Дайте коротко відповідь чи провірена банком Ваша інформація, проведена робота зі співробітником та надана ВАм відповідь). Ви можете написати скаргу, подати в суд хай сплатять Вам моральну компенсацію ЗА ТЕ, що після бесід з хамами Альфа банку у ВАс загострився діабет, стало боліти не дай Боже серце… Щоб розуміли

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться