Плутанина при розрахунку місячних сум погашення по кредитній картоці

para53 1 декабря 2016, 21:15
Відкрив в Альфа банку кредитну картку. На великі покупки запропонували розстрочку я погодився. На другий раз сума, яку я повинен погасити в СМС повідомлені відрізнялася не набагато від указаної в системі Май Альфа. Погасив максимальну з указаних. На третій раз сума яка прийшла на погашення по СМС майже в 6 раз відрізнялася від суми в Май Альфа. Питання: для чого банк робить таку плутанину, може для того щоб я неправильно погасив заборгованість, а потім з мене будуть дерти проценти. Це що банк таким жульніцьким способом хоче заробити дивіденди.
Крім того, дуже незручна виписка в Май альфа, по ній не можна розрахувати свою щомісячну заборгованість. Співробітники кол-центру не могли дати відповідь, як розраховується щомісячна заборгованість по кредитній картці виходячи з виписки (звідки така сума). Взагалі я кредитною карточкою користуюсь недавно. але якщо таке плутане обслуговування то краще напевне від неї відказатися. І ще, використання кредитної картки при безготівковій оплаті наприклад комуналки здирають комісію як при зняті готівки. Краще б працівники банку повчилися в Приваті, тому не дивлячись ні нащо труда клієнти йдуть.
2 декабря 2016, 9:27
para53, доброго ранку! Прошу надішліть нам на info_client@alfabank.kiev.ua Ваш ідентифікаційний номер. У листі вкажіть посилання на дане звернення. Ми перевіримо інформацію і надамо відповідь особистим повідомленням.

BabaJaga
BabaJaga
7 декабря 2016, 19:22
У меня та же история… Банк мошенников…

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.55 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.55 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Плутанина при розрахунку місячних сум погашення по кредитній картоці