Заблокована зарплатна карта

dipmeo 27 сентября 2016, 22:41
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 106/2
Отримав карту 23.09. Активував зразу. Отримав чек «… транзакцію не дозволено. Чекаємо у відділені для проходження ідентифікації..», за 5 хв до цього попередили, що внутрішній тіко відкрили, а картковий за 2 дні. У понеділок 26.09 до банкомата… отримую точно такий чек лише дата інша передзвонив на короткий номер… і мені кажуть, що Заблокована, я запитую хто її заблокував без мого дозволу, назвіть фамілію, а у відповідь мууу. Той же оператоп сказав, що я маю отримати смс про активацію. Тобто працівники банка так зайняті, що немають часу повідомити, що руки ростуть із сраки, а свою зп отримують вчасно.
28 сентября 2016, 15:54
dipmeo, доброго дня! Приношу вибачення за створені незручності! Згідно з внутрішнім розпорядком співробітник Банку не може сказати прізвище працівника, який відповідальний за блокування/розблокування карт.
Дійсно, активація зарплатної карти можлива протягом 2-х робочих днів після її отримання. Про можливість активації карти в банкоматі повинно надійти смс-повідомлення. Смс-повідомлення відправляється після актуалізації Ваших даних в системі Банку, відповідно, отримавши смс, картою можна скористатися на наступний робочий день. Якщо досі смс не прийшло, то прошу Вас вислати номер Вашого ідентифікаційного коду з посиланням на відгук на info_client@alfabank.kiev.ua. Відповідь буде надана особистим повідомленням.

27 сентября 2016, 22:47
Зарплата сотрудников банков — это святое. :)

А то, что Альфа-банк вытворяет даже с новыми, только что выпущенными картами — это больше похоже на целенаправленное издевательство над клиентами.
Могут себе позволить…
28 сентября 2016, 22:39
Сьогодні подзвонив на 0-800. Останій шанс. По зп карткам обіцяли розібратися і у вечері розблокувати карту. Уже 22.30 смс ще не приходило. І у мене не було можливості перевірити у банкоматі. Завтра зранку перевірю. Якщо нічого не буде то відпишу на емейл. Да, коли оформляв картку на сусідніх віконцях було декілька осіб у яких було заблоковано карти. Я дуже здивувався таким масовим подіям. Видать недарма.
29 сентября 2016, 12:24
Ураааа!
З номера 0-800 виконали те, що обіцяли. Карта розблокована. Чистосердечна подяка!
Хочу виразити окрему подяку тим особам які 'завтра' мали розблокувати карту, якщо я не помиляюсь відлік почнемо із суботи, неділі, понеділка, вівторка, середи. Дякую! )(^$#@*&/$@*&^$##!!!
29 сентября 2016, 17:46
Как иногда мало надо обычному украинцу для счастья.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке