Минфин - Курсы валют Украины

Установить
zazazazazazazaz
Зарегистрирован:
26 февраля 2015

Последний раз был на сайте:
8 марта 2024 в 14:50
Подписчики (92):
044blog
044blog
36 лет, Киев
deltam
deltam
Anton1975
Anton1975
Kharkiv-city
JDTamerlan
JDTamerlan
Харьков
makondo
makondo
55 лет, Вінниця
oriolik
oriolik
Днепр
vinili
vinili
987
987
28bes
28bes
52 года, Днепр (Днепропетровск)
Dima684
Dima684
09528076zz
09528076zz
ruslan93
ruslan93
все подписчики
zaNOza :) — деньги лучше всего хранить в фунтах. но в килограммах тоже ничего.©️
23 марта 2018, 22:08

10 безкоштовних порад, за які люди платять психологам великі гроші

Найвищий рівень зарплати психологів встановлено у Швейцарії – там їх середній заробіток складає $ 88,304. При цьому рекомендації, які, швидше за все, ви почуєте від цих високооплачуваних фахівців, нічим не відрізняються від порад у будь-якій країні світу. І якщо запитати людей, що виходять з кабінету психолога, що їм порадили, найчастіше ви почуєте одну із цих 10 відповідей. І це не тому, що у них немає інших варіантів, а тому, що ці відповіді підходять більшості людей. Отже навіщо платити за те, що ви можете знайти у загальному доступі?

1. Більшість проблем – з дитинства. Подивіться на своїх батьків

Яка у них модель поведінки? Які у них мотиви? Існує колосальна кількість теорій, які дають відповідь на питання, чому у вашої проблеми ноги ростуть з дитинства. Пояснивши для себе, чому мама або тато так поводились, ви зможете їх зрозуміти і пробачити, а це величезний крок до прийняття себе таким, яким ви є.

2. Решта проблем – з голови

Внутрішні діалоги на тему «треба було йому так відповісти» або «він так вчинив, бо…» не мають ніякої користі. Ми не можемо пояснити вчинки інших людей: вони росли в інших умовах, у них зовсім відмінний від нашого досвід. Тому додумування мотивів вчинків – це створення саму собі проблем.

3. Більше говоріть про свої почуття, менше оцінюйте оточуючих

  • «Я дуже страждаю від того, як ти зі мною вчинив».
  • «Як я вчинив?»

І як тут втриматися від оцінки ситуації? А варто. Говорячи людині, в чому вона не права, ви її звинувачуєте, і вона змушена оборонятися. А говорячи про свої почуття, ви даєте людині шанс виправити ситуацію, зберігаючи гідність, або можливість пояснити свою позицію.

4. Більше думайте про себе, менше думайте про оцінки оточуючих

Порівнювати себе з іншими – пропаща справа. Знову ж, у кожного свій багаж знань і матеріальних благ, свій тип фігури і психотип, свої бажання і досягнення. Підглянути у інших ідею – це конструктивно, так ми формуємо свої бажання. Але копіювати чиєсь життя – деструктивно, треба жити своїм.

5. Покиньте зону комфорту

Порада працює для всіх сфер життя. Хочете знайти чоловіка – ходіть на побачення, змінити роботу – ходіть на співбесіди, знайти своє призначення – пробуйте все, що цікаво… Що б не захотіла змінити людина, їй доведеться вийти із зони комфорту.

6. Визначте границі і не дозволяйте їх порушувати

Найчастіше клієнти психологів шукають рішення в сфері взаємодії з іншими людьми: свекрухою, яка нищить, начальником-тираном, дітьми-підлітками… І порада виставити межі і не дозволяти їх нікому переступати – це 50% вирішення всіх проблем. Якщо ви терпите свинське ставлення до себе, нічого не зміниться. Дасте відсіч порушнику ваших кордонів – викличете як мінімум повагу противника.

7. Кожен день робіть маленький крок/

Звичка виробляється за 20 днів і стільки ж днів закріплюється. Психологи добре знають про такі особливості нашого мозку, тому рекомендують робити нехай маленький, але крок у правильному напрямку. Не можете подякувати чоловіку? Випишіть його хороші вчинки за день на листок, і, навіть якщо сказати добре слово у вас так і не вийде, ви все ж побачите, що не такий вже він і поганий.

8. Подумайте, чому ви навчилися завдяки цій ситуації

Будь-яка стресова ситуація – це вихід із зони комфорту. Значить, ви отримали новий досвід, а новий досвід необхідно переосмислити, щоб або не потрапити в таку ж ситуацію ще раз, або зробити її контрольованою. Якщо ви запізнилися на роботу і не отримали премію, тут очевидний прямий зв’язок, а якщо ви, наприклад, хочете розібратися у стосунках з іншими людьми, то необхідно все обдумати, щоб зрозуміти, як вирішити ситуацію.

9. Відпустіть ситуацію

У своєму прагненні щось змінити дуже важливо не перестаратися. Якщо у вашій родині проблеми і ви знаєте, що конкретно потрібно змінити, то міняйте це, але не вимагайте того ж від інших членів сім’ї. Ви можете змінитися самі і відпустити ситуацію, а можете насильно вчити своїх рідних і увігнати сім’ю в стрес. Вибирайте.

10. Не будьте собі катом, будьте другом

Потрібно вміти приймати поразку і неможливість вплинути на щось важливе для вас, засмучуватися через це і навіть сумувати. Головне – не згадувати потім цей час як витрачений даремно. Зупинитися на шляху або роздоріжжі – це переварити отриманий досвід і вибрати правильну дорогу.

http://vsviti.com.ua/interesting/ideji/81594

Просмотров: 354, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии - 4

+
+15
zaNOza :)
zaNOza :)
23 марта 2018, 22:56
#
Жаль, что не написали о самой высокой смертности (суицидальной) у этой профессии
пысы: на всі питання маєте відповідь? :)
+
0
ballistic
ballistic
23 марта 2018, 23:36
#
По темі:
Сеанс психотерапії за 5 хвилин
:)
+
0
ballistic
ballistic
24 марта 2018, 0:09
#
Насправді, якби з усім можна було легко самотужки розібратися, то не було б ніяких психологів.
Сфера дуже непроста, молода і активно розвивається, тому існує багато напрямків, шкіл та підходів, які мають свої плюси та мінуси. Також тут як ніде актуальне «що москалю добре, то німцю смерть» :)
В будь-якому випадку, не можна покладати відповідальність за своє життя, рішення, висновки та вибір на когось іншого — кожен сам кує своє щастя, а психологія чи психолог — це лише інструменти, які можуть допомогти.

Але як і в будь-якому сервісі, все залежить від професійного та етичного рівня спеціаліста.
Гарний спєц дійсно може допомогти, а ось недолугий чи шахрай — однозначно роздягне та нашкодить. Тому до вибору спєца треба підходити уважно і обережно.

Ще тут можна додати, що треба розрізняти психологів і психотерапевтів.
Перші аналізують, розповідають і пояснюють, а задача клієнта самотужки все виправити.
Другі — не довго думаючи проводять терапію, тобто виправляють.
Недолік перших — далеко не завжди навіть все розуміючи можна змінитися.
Недолік других — швидка терапія без глибокого аналізу може щось не те виправити.
+
0
ballistic
ballistic
24 марта 2018, 0:17
#
«Більшість проблем – з дитинства. Подивіться на своїх батьків»
— так, більшість комплексів ми отримуємо в дитинстві, деякі навіть в утробі.
Але аж ніяк недостатньо одного аналізу своїх батьків. Діти лише частково переймають комплекси батьків. Але найглибокіші психотравми дитинства можуть не мати ніякої кореляції з поведінкою батьків — просто «так склалося» і дитина «так сприйняла». Повністю зрозуміти свою психотравму можна лише дивлячись в себе. І нерідко без спеціаліста тут дуже важко докопатися до суті.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться