Vilika
Vilika
Зарегистрирован:
17 января 2013

Последний раз был на сайте:
30 августа 2015 в 00:51
Vilika  RSS блога
23 января 2013, 10:05

Польза электронных сигарет

Електронні сигарети володіють як мінімум одним плюсом — не приносять або майже не приносять шкоди оточуючим. Є у них і як мінімум один мінус: під час паління досить складно відстежити свою норму. Французький проект електронної сигарети Smokio дозволяє не тільки дозувати надходження нікотину в організм, але і вести статистику своєї залежності.

Smokio оснащується Bluetooth і працює в комплекті з безкоштовним додатком для смартфонів або планшетів на Android і iOS, яке можна скачати з Google Play і App Store. Додаток дозволяє регулювати рівень вступника нікотину з кожним затягуванням, підраховувати кількість затяжок (за раз, день, тиждень, рік), відслідковувати місця, де користувач курив, і відзначати їх на карті, вимірювати залишок заряду батареї. Додаток також може продемонструвати кількість споживаного користувачем нікотину в перерахунку на звичайні сигарети. Якщо вам потрібна заправка для электронных сигарет купить то переходьте на сайт vaper.zone — невелика ціна за великі можливості

Крім того, можна порівняти частоту власного куріння з іншими користувачами (щоб оцінити рівень своєї залежності або стимулювати себе до зниження споживання), дізнатися очікувану тривалість свого життя, а також суму зекономлених на звичайних сигаретах грошей. А ще — отримати рекомендації по оптимальному часу доби для куріння і поради про те, що їсти і пити, щоб підтримати організм (залежно від виду шкідливої ​​звички). Продається Smokio за ціною € 79,90.

Незважаючи на те що виробник позиціонує Smokio як сигарету, яка допомагає кинути курити, очевидно, що її інтерактивність лише зміцнить звичку і підстьобне інтерес до процесу. Промзону, втім, цікавить лише технічна сторона питання.
Просмотров: 862, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии (1)

+
+6
12345
12345
23 января 2013, 17:30
#
Euro exchange rates USD
www.ecb.int/stats/exchange/eurofxref/html/eurofxref-graph-usd.en.html
1,3317(22.01)*7,993=10,644278

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться