tobias
Зарегистрирован:
18 марта 2011

Последний раз был на сайте:
5 ноября 2017 в 19:50
Подписчики (13):
knaz197
knaz197
Anko
Anko
Valent
Valent
Киев
VictorS
VictorS
indagame
IndaGame Games
27 лет, Киев
fozik
fozik
London
London
ballistic
ballistic
vadimstor1
vadimstor1
Киев
pointOFview
pointOFview
Ndf
Ndf
Був Кийов, а став ...
Lavrenenko
Валентина Лаврененко
Київ
все подписчики
tobias — інші світи  RSS блога
9 января 2013, 16:42

Ціна життя в Україні

«Выплата морального ущерба – довольно редкое явление. Как правило, выплату такой компенсации суд присуждал в случае гибели потерпевшего. Мы платили максимальную сумму, указанную в законе, а если потерпевшая сторона запрашивала больше, и суд соглашался с ее доводами, то оставшуюся часть платил виновник ДТП», – отмечает глава правления СК «Княжа» Дмитрий Грицута. Суды устанавливали небольшие суммы выплат морального ущерба – 1-2 тыс. грн. «Максимальная сумма, которую получили родственники погибшего в ДТП кормильца – 200 тыс. грн. Компенсацию выплатила компания, которой принадлежал автомобиль», – вспоминает старший партнер адвокатской компании «Кравец, Новак и партнеры» Ростислав Кравец.

dozor.kharkov.ua/news/authority/1131992.html
 

27 грудня, близько 18:00, на 32 кілометрі траси Київ — Обухів сталася дорожньо-транспортна пригода за участю Костянтина Меладзе. Рухаючись у напрямку Києва, Меладзе за кермом Lexus поблизу транспортної зупинки П'ятихатки збив на смерть 30-річну Ганну Пищало. Меладзе проходить у даній справі як свідок.
За словами сусіда загиблої Ганни Пищало Петра, Костянтин виплатив родині постраждалої $ 30 тис. «Те, що сталося, — це велике горе, але ми Костянтина не звинувачуємо, адже на його місці міг опинитися хто завгодно. Меладзе добра, порядна людина, обіцяв допомогти родині. Кажуть, він уже зустрічався з чоловіком Ганнусі і передав $ 30 тис. Чув, днями він збирається приїхати в гості», — заявив чоловік.
У родині Ганни від коментарів відмовилися. На запитання журналістів про допомогу Меладзе сестра загиблої відповіла: «Чи допомагає нам Меладзе? Це наша справа. Наша та Костянтина».

ua.korrespondent.net/kyiv/1474088-dtp-za-uchastyu-meladze-u-den-tragediyi-muzikant-mig-porushiti-pravila-dorozhnogo-ruhu-trichi
 

Авіакатастрофа, в якій загинули 78 людей, сталася над Чорним морем 4 жовтня в 2001 році.

Український уряд вже виплатив $15,6 млн. компенсації родичам загиблих.

news.tochka.net/ua/71053-minoborony-ne-budet-platit-za-sbityy-raketoyu-samolet/
 

Україна виплатила сім'ям жертв катастрофи моральну компенсацію в розмірі $200 тис. на кожного загиблого.

news.tochka.net/ua/71085-passazhirskiy-samolet-sbila-ne-ukrainskaya-raketa-foto/
 

«Правда Ярославичів» спрямована насамперед на охорону життя княжих чиновників, княжої власності і власності найвпливовіших посадових осіб Давньоруської держави. Найвищі штрафи (80 гривень) встановлювалися за вбивство дворецького, під'їзного, тіуна і старшого конюха, значно менші (12 гривень) — за вбивство старости, найменші (5 гривень) — за вбивство княжого рядовича. До юрисдикції князя поступово втягувалась і верв: якщо вбивцю не знаходили, то віру сплачувала саме верв, у якій було знайдено тіло загиблого. У разі, коли постраждалий скоював злочин, то його могли «вбити як собаку» без сплати віри. Ці норми зафіксовано у ст. 19—25 «Правди Ярославичів», тобто перші її сім статей запобігали посяганням на життя служилих людей.
Значним кроком у розвитку правової культури Київського князівства стали дві наступні статті, де встановлювалося покарання за вбивство смерда або холопа у 5 гривень та за вбивство раби-кормилиці або дядька-вихователя — 12 гривень.

uk.wikipedia.org/wiki/...

Просмотров: 878, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться