nastiakrevelia
Настя Кревеля "Гарант Конституції"
Зарегистрирован:
21 сентября 2012

Последний раз был на сайте:
13 октября 2012 в 22:00
Подписчики (1):
indagame
IndaGame Games
27 лет, Киев
Настя Кревеля — "Гарант Конституції"  RSS блога
22 сентября 2012, 0:08

Вибори. Навіщо вони нам та кому потрібні?

Немає нічого поганого в тому, аби розмовляти на ті темі, як тобі до душі. Ми народилися в незалежній країні, а з нас роблять рабів системи Гаранта. Але є одне питання, яке дуже підохить до ситуації. Воно може змусити замовчати бовтуна і розбалакати мовчуна. НАВІЩО?

Ті, котрі народилися вже в НУ не досить розуміють весь стан. Я — одна з них. Сьогодні багато політичних телевізійних програм ми переключаємо, аби не дивитись та ті пики, або не слухати дурню, що вони кажуть. Але мене мучить ще одне питання: нахєра вони викаблучуються. Політика за останні роки стала пасовиськом для психічно-хворих чоловіків та, в меншості, жінок. Але вони забули, що політика була створена для того, аби за допомогою консервативних методів вирішувати ситуації, які прямим чином стосуються БЕЗМАНДАТНИХ громадян України. В тих пик є політична недоторканість, то навіщо ім взагалі переживати за нас? Їм треба тільки, аби захистити виключно свої інтереси. Вони витрачають міліони, аби стати депутатом, потім президентом. І їх же хтось вибирає! То потім ми думаємо, ну які це дибіли обрали президентом чи парламент козлів безрогих? А ми, люди, ми винні! І хто з Вас голосував за Вітю? Тю, мої батьки голосували, а потім ше за Юлю. І зараз ми думаємо, які ми були дурні, бо вибрали саме Вітю. Пофіг на ту Юлю, але ж Гарант нічого не зробив. Що-що? Що він зробив?… тишина… Так ось!

На мою думку, вибори — це один із етапів розважальної програми багатіїв України. Вони витрачають гроші (лишні, ага) (та які ще й накрали), обіцяють народу, нічого не роблять, люди чекають-чекають, а вони відпочивають десь на Мальдівах та сміються з нас! Гаразд, відповідь на головне питання ми дали. Але Гарант нічого не гарантує.

Ваша Настя.

Просмотров: 2376, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии (3)

+
0
allescaput2030
allescaput2030
25 сентября 2012, 20:38
#
Устами детей глаголит истина.
А вы: те — агитаторы, те-тролли....9)
+
0
Сергей Ждан
Сергей Ждан
25 сентября 2012, 23:25
Днепропетровск
#
Не зважайте на політиків, Настю, — «нехай мертві хоронять своїх мертвих». Політика не була створена; вона природньо виникає на людських відносинах. Політику не треба змінювати; міняйте відносини і вона сама стане іншою.
Не переймайтесь тими пиками, зверніть увагу на себе (своє покоління), свій шлях, свої цілі і цінності. Вони є? Говоріть про них. Що вам подобається, чого ви прагнете? Якщо любові, — ви маєте шанс змінити світ; якщо грошей і розваг, — скоро ті пики в телевізорах будуть вашими.
+
0
markiza
markiza
14 июня 2013, 19:15
александра, харьков
#
Родители, смысл писать за ребенка.По меньшей мере странно.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться