Demchak
Руслан Демчак
Зарегистрирован:
19 августа 2011

Последний раз был на сайте:
13 марта 2017 в 17:11
Подписчики (36):
buratinko
buratinko
Украина
71529233
Sanuxa Gogoman
vista1
vista1
himik23
himik23
olexch
Александр Чернов
35 лет
Nline
Nline
AndreyM
Andrey M
38 лет, Киев
elvalery
elvalery
Киев
romava
romava
khortiza7777
khortiza7777
49 лет
Aristarkh
Aristarkh
Мироновка
anzevs
Влад Великолепный
Киев
все подписчики
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
5 сентября 2012, 13:12

Звернення до журналістів від Руслана Демчака

Шановні друзі,

Я завжди з повагою ставився до українських журналістів. Був впевнений, що ми робимо спільну справу – намагаємось сприяти розвитку нашого суспільства. Адже цей розвиток немислимий без свободи – свободи слова, приватної ініциативи, підприємництва. Саме тому всі ми колеги – і підпріємці, і журналісти. І я звертаюсь до журналістів саме як до колег.

Приводом для цього звернення стала наклепницька кампанія, яка розгортається проти мене в електронних ЗМІ. За кілька тижнів я став злочинцем, фігурантом неіснуючих перевірок та кримінальних справ. Вінцем всьому стало моє незаконне затримання, поспішний суд та взяття під варту на два місяці.

Однак я думаю не про себе, а про багатьох  інших чесних людей, яким опоненти за допомоги зрадників журналістської гідності будуть знищувати репутації, ганьбити їх перед співвітчізниками, перед близькими й незнайомими. Я звертаюсь до колег-журналістів не заради себе, а заради цих людей: не соромтеся! Пам’ятайте, що всім нам тут жити. Ви виконаєте замовлення, отримаєте гроші, допоможете черговому пройдисвіту – але ви й ваші діти будуть продовжувати жити в країні без перспектив й майбутнього. Невже такої України нам всім хочеться? Я в це не вірю й саме тому закликаю зрозуміти, що кращою винагородою всім нам є саме ця оновлена країна, а не гроші, отрімані за розовсюдження наклепів й брехні. 

Просмотров: 1349, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии (3)

+
0
gricyk5
gricyk5
5 сентября 2012, 23:14
#
І що Вам «шиють»?
+
0
VGO
VGO
12 сентября 2012, 14:40
#
От що шиють — «Шановний Демчак Руслан Євгенович, все правильно написано! Але чому, бл*дь, ЕРДЕ банк вже 10-й день не проводить платежі??? Куди Ви поділи гроші??? ДЕ ВАША ПРЕСЛАВУТА ВГО??? Чому закрили можливість коментувати і видалили коментарі із сайту банку??? Я впевнений що Ви в курсі ситуації, навіть у в'язниці, раз розміщуєте статті в Інтернеті, будучи у в'язниці!!! Чи в'язниця це прикриття для розкрадання грошей???»
+
0
VGO
VGO
12 сентября 2012, 14:39
#
Шановний Демчак Руслан Євгенович, все правильно написано! Але чому, бл*дь, ЕРДЕ банк вже 10-й день не проводить платежі??? Куди Ви поділи гроші??? ДЕ ВАША ПРЕСЛАВУТА ВГО??? Чому закрили можливість коментувати і видалили коментарі із сайту банку??? Я впевнений що Ви в курсі ситуації, навіть у в'язниці, раз розміщуєте статті в Інтернеті, будучи у в'язниці!!! Чи в'язниця це прикриття для розкрадання грошей???

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться