Demchak
Руслан Демчак
Зарегистрирован:
19 августа 2011

Последний раз был на сайте:
13 марта 2017 в 17:11
Подписчики (36):
buratinko
buratinko
Украина
71529233
Sanuxa Gogoman
vista1
vista1
himik23
himik23
olexch
Александр Чернов
35 лет
Nline
Nline
AndreyM
Andrey M
38 лет, Киев
elvalery
elvalery
Киев
romava
romava
khortiza7777
khortiza7777
49 лет
Aristarkh
Aristarkh
Мироновка
anzevs
Влад Великолепный
Киев
все подписчики
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
26 апреля 2012, 17:03

Хто спонсор соціальних ініціатив Президента?

Додаткові гроші на реалізацію передвиборчих соціальних ініціатив президента та на утримання силових відомств і судів навряд чи будуть зібрані. Тому що їх ніде більше взяти. За два роки нищівного податкового тиску та митних «ноу-хау» більшість фінансових ресурсів громадян та підприємств було вичерпано. Так само як і можливості іноземних запозичень. При цьому банки майже не кредитували реальний бізнес, що неминуче призвело до сповільнення економіки. Про що свідчать сухі цифри статистики. Зростання реального ВВП скоротилося з 5,2% в 2011 р. до 3% в січні-лютому 2012 р., а об’єми промислового виробництва, відповідно, з 7,6% до 2% (у річному вимірі). В першому кварталі 2012 року в порівнянні із тим же періодом 2011 року виробництво зросло лише на 0,9%. І замість бажаного зростання економіки вже в другому кварталі ріст ВВП може впасти до нуля, а промисловість почне навіть деградувати. Наприклад, вже майже не росте переробна промисловість. До цього треба додати завершення будівельних робіт для Євро-2012, коли тисячі робітників будуть змушені шукати собі нову роботу, а потреби в матеріалах значно знизяться.
Затверджені парламентом зміни до державного бюджету на 2012 рік (законопроект №10317) передбачають збільшення доходів казни на 33 млрд грн. Левову частку цих коштів, а саме – 21 млрд грн – мають забезпечити податкові надходження, зокрема збільшення обсягів ПДВ та податку на прибуток. Враховуючи, що ставки податків залишилися незмінними, додаткові кошти можна отримати лише за рахунок збільшення податкової бази.
Так як економічного зростання не передбачається, а детінизація економіки вже вичерпала свої ресурси, у податкової служби залишається один вихід, щоб виконати «держзамовлення» — вибивати гроші у підприємств. Механізм простий: позапланова перевірка за минулі періоди — акт донарахувань – а далі, як казав екс-голова НБУ Володимир Стельмах, «Ідіть на три букви – в СУД!».
 
Просмотров: 1149, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться