Demchak
Руслан Демчак
Зарегистрирован:
19 августа 2011

Последний раз был на сайте:
13 марта 2017 в 17:11
Подписчики (36):
buratinko
buratinko
Украина
71529233
Sanuxa Gogoman
vista1
vista1
himik23
himik23
olexch
Александр Чернов
35 лет
Nline
Nline
AndreyM
Andrey M
38 лет, Киев
elvalery
elvalery
Киев
romava
romava
khortiza7777
khortiza7777
49 лет
Aristarkh
Aristarkh
Мироновка
anzevs
Влад Великолепный
Киев
все подписчики
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
26 марта 2012, 20:13

Митні розклади

Працівники Державної митної служби вже почали на практиці відпрацьовувати норми Митного кодексу. Із середини березня при перетині кордону імпортери стикнулися із масовими затримками із оформлення вантажів, зокрема на Південній митниці та у Чопі. В якості головної причини називалося підвищення вартості розмитнення товарів у декілька разів. Згодом митники спростували цю інформацію.

Цікаво, що новий Митний кодекс, прийнятий парламентарями якраз напередодні, вводить нову процедуру визначення вартості вантажу.Звідси і чутки про підвищення вартості розмитнення товарів, бо дорожча база – більше митний збір та ПДВ. Згідно із цим порядком декларант або уповноважена ним особа мають заявляти «митну вартість, визначену ними самостійно, у тому числі за результатами консультацій з митним органом, або скориговану за результатами контролю, здійсненого митним органом». Тобто насправді у декларанта не буде жодного шансу самостійно визначити вартість товару, якщо вона вийде нижчою, ніж вказана інспектором. У імпортера буде лише такий вибір: або погодитися із запропонованою ціною або ввезти товар під свої гарантійні зобов’язання, але у будь-якому випадку податки будуть платитися із вартості, яку визначила митниця. Хоча згідно із правилами СОТ декларанту має надаватися час на обґрунтування своєї позиції, а митники мають приймати письмове рішення із поясненням свого ціноутворення.

Подейкують, що митну вартість підняли тому, що з українських кордонів зникли так звані «блатні» фірми, без посередництва яких (звісно, платного) не можна було спокійно ввезти майже нічого. Зазвичай імпортери платили частину грошей у бюджет, а іншу (значно більшу) – вказаним фірмам. Але реалізація заявлених президентських соціальних ініціатив вимагає коштів, які треба десь узяти. Адмініструвати «блатні» фірми стало складно. От і вимушені були із самого верху дати команду на перерахунок усіх коштів, зібраних з імпортерів, до бюджету. Тобто, суми, які раніше платилися «в общак», підуть на потреби бюджету. Це позитивна тенденція. Питання чи надовго?

Почалася і робота над ліквідацією різноманітних пільг на ввезення товарів. Першими під удар потрапили фармацевтичні товари.

Просмотров: 862, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии (3)

+
0
somilitark
somilitark
26 марта 2012, 20:57
Владимир
#
От 30 до 50% рост ставок, это пока, потом видимо и «мимо кассы» отстегивать, итого в разы, а бабушкам радость, пару гривен к пайке добавят
+
0
fakON
fakON
26 марта 2012, 21:19
GUADELUPA
#
Щас не надо отстегивать, время другое… щас надо в казну :) а там есть кому тырить, все прозразчно для «своих».… клево!!!
было то как ...- сняли 2.3 млн «мимо кассы» а дошло 0,5-0,7… ужас просто сколько пирамидка кушала…
а терь красота сняли 2 — 2 и дошло…

а лохи пусть с коррупцией борятся…
+
0
Kurt
Kurt
28 марта 2012, 12:16
#
Единая монопольная коррупция… Все правильно… Вертикальная интеграция коррупции. Ха.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться