Dartwerder
Dartwerder
Зарегистрирован:
16 сентября 2019

Последний раз был на сайте:
17 января 2020 в 16:09
АПУ
14 января 2020, 17:31

Приват підробляє документи

ПриватБанк підробляє документи для судових позовів. Можуть бути підроблені підписи клієнта, та різноманітні кредитні документи шляхом розміщення на них інших дат та скопійованих підписів. Наприклад приклад розрахунку, який додається до позовних документів, повинен бути актуальним на дату видачі кредиту. Тобто якщо Приват стверджує що видавав вам кредит у 2010 році то і приклад повинен бути 2010 року. Також дана довідка містить номер договору. Представники привату завжди включають дурачків та стверджують що це внутрішній номер. Проте це номер договору. Відкрию банківську таємницю, до якого часу діяли ці правила не знаю. Суть в тому що номер договору типу SAMD50000000515253 містить дві частини. 5000000 був індетифікаторм картки а цифри після нього є частиною номеру виданої картки.

У позовній заяві завжди вказують що договір бн а також що клієнт приєднався до якихось певних вимог, які на офіційному сайті відсутні. Зверніть увагу на копію договору надану приватом, якщо у ній є пункт про продовження позовної давності то це редакція договору 2015 року. Крім того збільшення умов позовної давності передбачає підпис клієнта біля данного пункту.

Також звертайте увагу на виписку по руху коштів банківської картки. Всі картки повинні бути привязані до банківського рахунку, про що працівники банку забувають а номер банківського рахунку називають бонусним… Проте ваша картка має один рахунок на якому і бонусу і кошти. У виписці повинно бути дві таблички, одна з бонусними контами а інша з інформацією про відкриття рахунку, встановлення ліміту та загальному руху по рахунку.

Просмотров: 33, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться