uffffff

0 подписчиков7 подписок

Был на сайте 13 марта 2023 в 09:47

Женский

Львов

була вкладчик; стала інвестор, спекулянт

На Минфине с 26 мая 2016

Заблокировать

Записи

27 февраля 2017, 15:00

# Повний бардак у ФГВФО

Прислали від 23/01/2017 року нікчему на поточному рахунку. Переказ коштів є нікчемний, відсотки по депозиту зараховані 19/05/2016 «Розчинилися в повітрі», тепер збирай пакет документів і доказуй невідомо що БМ і ФГВФО, а не поможе то іди в суд. От чесне слово, якби пограбували на вулиці було б спокійніше. а то при слові банк починає «ковбасити».

Роз’яснення щодо надання Заяв про прирівняння до вкладника 28 Ноября 2016 Шановні клієнти ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»! У зв’язку з початком прийому документів від фізичних осіб, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» роз’яснюємо наступне. Обов’язковими документами, що мають додаватися до Заяви клієнта про прирівняння його до вкладника неплатоспроможного банку є: — оригінал або нотаріально посвідчена копія договору, укладеного з небанківською фінансовою установою; — паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податку. У випадку, коли фізична особа, що укладала договір з фінансовою компанією збільшувала суму внеску шляхом укладання додаткової угоди, до Заяви додаються оригінали таких додаткових угод або документів, що підтверджують зарахування коштів на поточний рахунок фізичної особи для подальшого перерахування фінансовій компанії. Зазначені документи також завіряються підписом відповідальної особи і печаткою банку та особистим підписом заявника. Оригінали документів (окрім Заяви) після звірки повертаються заявникові. З повагою, ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

29 июня 2016, 16:17

Банк Михайловский

# Що сьогодні відбувалось під НБУ?

З нетерпінням чекаємо відгуків від ІГ і людей, які пікетеють НБУ — що, як, і до чого? Чекаємо від вас новин?

21 июня 2016, 19:36

Банк Михайловский

# Поділіться нашою проблемою в інтернеті

під статтями тієїж Рожкової є можливість залишити коментарій давайте «нести нашу проблему в маси»! — шукаєте підходящу статтю в неті і туди з нашою проблемою, можна тут залишати ссилки, щоб народ підтягувався.

9 июня 2016, 16:29

Банк Михайловский

# в них нова програма - вони ні при чому

Р2Р (peer-to-peer) — новомодный финансовый инструмент, который очень недавно появился в Украине и, со слов замглавы НБУ Катерины Рожковой, набирает популярность. По ее мнению, только за март 2016 года около 0,6 млрд грн украинцы инвестировали в Р2Р. І куди вона послала вкладників «Капіталу»? Там же будуть і р2р в разі чого. За капіталістів відповідати — нікому. Ніхто не враховує, що переважна більшість населення звертаючись в банк не припускає навіть, що там гарантується державою, а що не гарантується. Аксіома була до того: є вклад він гарантується державою. Вибачте, пані Рожкова, Гонтарева і компанія, що ми прості українці працюємо, виховуємо дітей, доживаємо життя (пенсіонери) і не в темі, що ви там завтра ще придумаєте, щоб нас обікрали. А як пожар, то всі ні при чому — всім подяки, а людям «Бяки».

Главная/

Наталя Ех