SilverMystery

29 октября 1987

Киев

Основатель «Куб-Лайф»

О себе

Аналітик, з можливістю заглянути за ширму

На Минфине с 16 июля 2014

Заблокировать

Записи

27 мая 2023, 21:16

Kuna

# Біржа використовує персональні дані для підставляння під кримінал

в серпні 2022 року до мене в двері подзвонили. То були слідчі. Вони зачитали ухвалу суду що я підозрююсь в участі в злочинній групі по викраденню автомобілів та відмиванні коштів. В мене відпала щелепа. Провели обшук. конфіскували телефон ноутбук та криптогаманець. Викликали на допит. На допиті пояснили. Що є злочинна група яка вимагає викуп через крипту і типу я отримав ту крипту. на гаманець на біржі куна. При слідчому я верифікувався в акаунт біржі. Дійсно біткойн адреса була закріплена за моїм акаунтом. от тільки в історії транзакцій ніяких операцій не було. Слідчий зробив скріни. А куна заблокувала мій акаунт через 3 дні. Що ж відбулось? коли до куни прийшов запит з кібер поліції вони просто підставили замазану адресу під мій акаунт і підставили мої персональні дані. Доречі через три дні після запиту кіберполу Чобанян виїхав з України і не повертався. Співпадіння? Маєте акаунт на куні? будьте готові що на вас навісять кримінал за брудні оборудки куни. Доречі ноутбук і телефон мені вже повернули і підозру зняли. А куна? у куни криша.

Главная/

Сергей Турченко