0 подписчиков0 подписок

Записи

11 января 2016, 22:41

Пивденный

# Виплати по Фонду на Чупринки, 11

Дякую Південному за швидке обслуговування, ввічливих працівників, добре організовану роботу по виплатах. Найбільше здивувало, що не пропонували переоформити депозит чи якось затримати виплату. Дуже дякую.

3 декабря 2015, 15:40

МР Банк (Сбербанк)

# Банк відмовляє клієнтам в обслуговуванні

Сьогодні зайшов у відділення по вул.Дорошенка,37 м.Львів, працівниця банку (назвалась Когут Ірина) відмовила мені в здійсненні банківської операції- обміні валют. Повідомила, що банк продає валюту тільки «для своїх». При цьому ніякої офіційної інформації про такі обмеження немає ні біля каси, ні в операційному залі. У зв«язку з цим у мене виникли питання хто такі „свої“ для цього банку??? Якщо мені систематично приходять смс від банку, телефонують з колл-центру і запрошують відвідати відділення банку, я можу вважатись клієнтом банку??? Доречі, у іншому відділенні пару днів назад продали без проблем. Велике прохання до Сбербанку России не писати, не дзвонити і видалити мій номер з бази.

1 апреля 2015, 22:41

Банк Кредит Днепр

# Банк відверто здивував мене
Есть ответ модератора

Недавно закінчився депо в євро, написав заяву про відмову від пролонгації. Думав- ну зараз почнеться, то коштів нема, то підкріплення, то система зависла. А ні, видали все (в межах екв. НБУ). Львів, пр.Чорновола.Дуже дякую.

1 апреля 2015, 11:46

# Гроші паніку не терплять

Для чого вкладники приносять гроші в банк??? Для отримання доходу. ФК відсотки платить справно. Хто втратить від введення ТА в банк??? Всі вкладники (за 3 місяці відсотки не виплатять). Чому принесли гроші саме в цей банк??? Через ставку в 25%, через продаж долара по 13 грн., через ЖАДНІСТЬ. А тепер наберіться терпіння, заспокойте паніку, і все буде добре.

21 марта 2015, 21:24

# «Горе від дурості»

Виявляється, що банк ФК не приймає кошти від вкладчиків, які хотять розмістити депозит, тобто така послуга, як «відкрити депозит» у банку заблокована. Що тут скажеш, нема слів)))

16 марта 2015, 20:30

Идея Банк

# Банк не дотримується договору

Згідно депозитного договору, прийшов у банк, щоб письмово повідомити про закриття договору у день його закінчення. Письмову заяву відмовились приймати. Обіцяють повернути депозит десь напротязі 3 днів після закінчення терміну. Чому так???

16 марта 2015, 15:22

# Банк не повертає депозит

Сьогодні закінчився термін депозиту у ФК. Депозит у ГРИВНІ. Банк просто відмовився видавати гроші. Застосовують шантаж, вимагають продовжити договір на рік, тоді виплатять 15% від депозиту.

9 февраля 2015, 18:02

# Питання до банку
Есть ответ банка

Чи може бути підставою для відмови у видачі 100 грн. з картки Віза, те що картка відкрита у іншому відділенні??? Хоча я маю депозит в обох відділеннях. Дякую

6 февраля 2015, 23:29

# Депозит в $ Львів