sanch

Был на сайте 11 октября 2023 в 21:32

桑丘

8-й отдел КГБ

О себе

Защита своих прав и законных интересов начинается, прежде всего, с желания их отстаивать. Пассивная позиция наших граждан по этому вопросу порождает бесправие для одних и веру в безнаказанность для остальных. (с.) Олег Гелонов 琚 袪 °袪 灏

На Минфине с 5 июля 2012

Заблокировать

Записи

8 февраля 2018, 21:07

monobank

# Не существующий банк

Данное название «Мonobank» присутствует в разделе «Все банки» на этом сайте. Но при анализе, выяснилось, что в реестре действующих банков Украины, что размещен на сайте НБУ (https://bank.gov.ua) — такого банка нет и никогда не было. Кроме того, за поиском по названию «Мonobank» (с учетом транслитерации) в едином государственном реестре на сайте Министерства юстиции Украины (https://usr.minjust.gov.ua) — совпадений нет. Т.е. «Мonobank» не является банком или какой либо официальной организацией. Из выше сказанного выходит, что «Мonobank» был ошибочно включен в список банков на сайте Министерство финансов Украины. Прошу администрацию сайта удалить его из этого списка банков. Заранее благодарен.

Вот статейка, что привлекла внимание и желание оставить отзыв тут ua-banker.com.ua/news/financial/19901 Юристы привата утверждают «Проблема пропуска срока давности некоторыми банками связана с большим объемом портфеля банков, которые выдают необеспеченные кредиты. Достаточно трудно обрабатывать такой объем и контролировать сроки подачи исков», т.е. выходит приватбанк берет на себя больше обязанностей по кредитованию чем может физически потянуть, при этом не проверяя информацию о заемщике, рискуя при этом нести убытки от невозврата. На месте вкладчиков и остальных клиентов, я бы почесал репу, стоит ли доверять такому банку свои деньги!

Для тех кому нужно. Положение про обработку персональных данных в ПАО «Укрсоцбанк», утвержденные решением Начальника Департамента банковской организации та методологии в ПАО «Укрсоцбанке», а конкретно пункт 1.10 Положения «Порядок доступа субъекта к своим персональным данным осуществляется при личном обращении субъекта персональных данных» — ПРОТИВОЗАКОННО. Что подтверждает решение ГСЗПД по проверке: «Виходячи з вищевикладенного, встановлення Банком вимог щодо особистої подачі суб'єктом персональних даних та внесення до них змін порушують вимоги частини шостої ст. 16 та частини першої ст. 20 Закону України „Про захист персональних данних“ та звужують права суб'єкта персональних даних передбачені абзацами 3, 6 частини другої ст. 8 Закону України „Про захист персональних данних“. Таким образом, всем кто хочет внести изменения в свои персональные данные, могут сделать это подавши официальное заявление в банк, через Укрпочту, с ссылками на ЗУ и мотивированными требованиями, в заявлении указать информацию для идентификации согласно пункту 1 части 4 ст. 16 Закона. Без необходимости лично заявляться в банк и доказывать, что ты не баран. Это написано, для тех, кому нужно, собственно говоря они и знают зачем им это нужно. Сотрудникам ГСЗПД, спасибо, хоть кто-то банки за дело „дрючит“.

4 апреля 2013, 16:18

Радикал Банк

# Ошибка

Выложите тарифы в нормальном формате, при попытке открыть их MS Office 2003 — выдает ошибку «Не удается запустить конвертор mswrd632.wpc» Также не нашел образцов договора с физ. лицами.

17 сентября 2012, 09:16

# Может кто воспользуется № 2

Текст заявления по месту работы. "… Звертаю вашу увагу на те, що пропонована форма анкети (між банком та мною), яку надавали представники ОКБ «Приват Банк» (надалі за текстом – банк) для отримання зарплатної пакету – є нікчемним правочином згідно зі ст. 1055 та, ст. 228 та ст. 215 Цивільного кодексу України. А усна вимога представників банку, щодо обов’язкового заповнення анкети та відмова від надання проектів договорів (між мною та банком) для отримання дебетного карткового рахунку (зарплатна картка) – розцінюється мною як нав’язування непотрібних мені послуг (в пропонованому зарплатному проекті окрім дебетної або дебетно-кредитної карти, були ще додатково кредитна карта та накопичувальна, можливо деякі інші послуги, про які мене не повідомили). Вважаю, що дії представників банку та з урахуванням змісту та об’ємів пропонованої ними анкети суперечить та є прямим порушенням, в тому числі моїх прав, згідно з: — ст. 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»; — статей 5, 11, 19 та 21 Закону України «Про захист прав споживачів»; — статей 6 та 7 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»; — ст. 12 Закон України «Про захист економічної конкуренції»; — пункту 2.1 Постанови НБУ «Про затвердження Правил надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту» від 10.05.2007 р. № 168; — Постанова НБУ «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 21.01.2004 р. № 22 (з урахуванням роз’яснень від 11.11.2011 р.); — загальним вимогам, ст. 2 та ст. 8 Постанови НБУ «Про затвердження Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах» від 12.11 2003 р. № 492. Таким чином досягнення згоди з представниками банку не відбулося, а подальше відкриття в цьому банку дебетного карткового рахунку (зарплатна картка) на моє ім’я не представляється можливим. Прошу Вас згідно статей 23 та 24 Закону України «Про оплату праці», положень Конвенції про захист заробітної плати N 95 та Європейської соціальної хартії (переглянута) (ETS N 163) Страсбург, 3 травня 1996 року { Хартію ратифіковано із заявами Законом N 137-V ( 137-16 ) від 14.09.2006, ВВР, 2006, N 43, ст.418 }, виплачувати мені заробітну плату за одним з двох перерахованих мною способів: 1 На карт-рахунок № Х Реквізити Головного офісу Юридична адреса: 2 Готівкою, через касу/бухгалтерію нашого підприємства. Надеюсь кому нить поможет

29 августа 2012, 20:01

Укрэксимбанк

# Как банк?

Читаю отзывы не могу определиться, стоит или нет открывать карточный (дебетовый) счет в нем с последующим зачислением зарплаты. Правда возникло пару вопросов по VISA CLASSIC: 1) www.eximb.com/img/app_links/1082.pdf Видача готівки: а) у Банку5 — 0,8% від суми, мін. 5 грн. (з використанням платіжної картки) в) у банках-партнерах — 1% від суми, мін. 5 грн. Насколько я помню Система виза с 10.06.2012 г. понизила максимальный лимит за одну транзакцию до 0.5 % +2 грн. Устарели тарифы или я чего не догоняю? 2) Тарифы на сняти налички в банкоматах банка где?? 3) Присутствует ли двухсторонний договор с физ лицом??? Или как у жуликоватых банков, анкета является прикладной. 4) С какого перепуга в анкете куча дополнительной информации пункты 2, 3 ??? 5) Пункт 4.3 «Правил использования» идется реч о "%" на остаток счета, но в тарифах об этом ничерта не сказано. Не говоря об остальных ляпах.

28 августа 2012, 15:28

Артем-Банк

# Два вопроса

1) На сайте нашел только анкету-заявление в виде приложения к договору, сам договор односторонний? 2) Информация о банкоматах?

15 августа 2012, 17:09

Укрсоцбанк

# Зарплатная карта

Написал такой запрос. «Голові правління – головному виконуючому директору банка ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Тимонькину Б.В. від ХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ, що проживає за адресою, ХХХХХХХХХ вул. ХХХХХХХХХ Конт. тел.: ХХХХХХХХХ Шановний Борису Владиславовичу! Я, ХХХХХХХХХ являюсь тримачем дебетної карти Visa Electron (ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХХХ), що надає мені доступ до особистого рахунку відкритого на моє ім’я підприємством ХХХХХХХХХ в межах зарплатного проекту. В зв’язку з необхідністю перевипуску картки, я попередньо звернувся до Вашого підрозділу, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Білоруська, 11 за консультацією. Де я був проінформований, що при операції (вказаної вище) буде змінений мій тарифний пакет, в склад якого буде входити дебетна карта, кредитна карта та деякі інші додаткові послуги. Повідомляю Вас, що всі ці додаткові послуги є непотребом для мене, та вважаю такі дії як нав’язування мені непотрібних послуг, що є порушенням моїх прав як споживача. Прошу Вас, в письмовій формі пояснити мені, чи можу я в межах зарплатного проекту (чи іншим способом) між моєю організацію, мною та банком (двохсторонніми договорами/угодами) перевипустити дебетну карту для отримання заробітної плати без додаткових послуг. З повагою Фіз. особа ХХХХХХХХХ» ХХХХХХХХХ — скрыл личную информацию. Но сроки поджимают и неизвестно получу ли я в течении 30 дней с момента доставки ответ на него. Поэтому дополнительно спрашиваю тут. Могу ли я получить зарплатную карту (дебетную) без дополнительных услуг ??

Главная/

sanch ☺