olyanka1p

Заблокировать

Записи

24 апреля 2015, 20:04

Надра

# Продовжено тимчасову адміністрацію до 5.06!

На сайті фонду вказано: … Про час та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких не закінчився, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб… В мене строк закінчився 6.04.2015, тобто він вже закінчився. То коли ж я маю отримати кошти депозиту?

20 апреля 2015, 22:33

# Друга черга виплат?

Через який який термін часу починають виплачувати вкладникам 2-ї черги після 1-ї? У мене договір закінчився 6 квітня, нав\'язали продовжити депозит працівники банку з гарантуванням стабільності виплат до даної дати. Повелася на це, тепер мушу чекати наступної черги

7 февраля 2015, 16:06

# Як сплачувати кредити?

В родичів майже закінчується сплата кредиту в грн. на авто. Як зараз слачувати щомісячний внесок? Чи буде нараховуватись пеня під час ВА за несвоєчасну сплату?

5 февраля 2015, 19:27

# Що буде з депозитами?

Мій депозит закінчився 6 січня. Мене переконали продовжити його ще на 3 місяці. Не знаю чому я погодилась. Намагалася написати заяву на розірвання депозиту, запевнили, що все налагодиться після зборів акціонерів. Порадьте, що мені робити? Чекати закінчення терміну до 3 квітня чи все ж писати заяву на розірвання депозиту? Підкажіть, будь ласка. Сума 15 тис.грн. Дуже потрібні гроші

Главная/

Ольга